Práca

Zaujímavé správy z Prešova: Firma avizuje vytvorenie desiatok pracovných miest!

Ak uvažujete o novom džobe, zbystrite pozornosť. V Prešove spoločnosť Unicorn Systems avizuje vytvorenie desiatok nových pracovných miest.

Ilustračný obrázok k článku Zaujímavé správy z Prešova: Firma avizuje vytvorenie desiatok pracovných miest!
Zdroj: TASR

Spoločnosť Unicorn Systems v Prešove avizuje vytvorenie takmer 70 nových pracovných miest, záujem má najmä o IT špecialistov. Na pracovný trh na východe Slovenska vstúpila otvorením svojho vývojového centra začiatkom tohto roka. „Rastieme rýchlo a ako sme pri otvorení vývojového centra v Prešove sľúbili, postupne navyšujeme počty zamestnancov v tejto pobočke. Veľký záujem máme aktuálne o IT seniorov, pre ktorých sme pripravili už druhú sériu prednášok s profesionálmi o novinkách zo sveta technológií – Open Technology Day,“ uviedol riaditeľ produkčného streamu spoločnosti Richard Schwartz.

Cieľom série workshopov je odovzdávať know–how, prinášať nové myšlienky a technológie zo sveta IT, vzdelávať programátorov a IT seniorov v jednotlivých regiónoch a formou odborných prednášok vytvárať priestor pre stretnutia a nové kontakty ľudí v tejto oblasti. Ďalší workshop zo série Open Technology Day sa venuje oblasti bankovníctva a problematike dátových púmp, uskutoční sa 7. novembra v Prešove. Spoločnosť Unicorn Systems doteraz otvorila 15 vývojových centier na Slovensku, v Čechách, Holandsku a na Ukrajine.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie