Ľubomír Hudačko Krimi

Vodiči, dávajte si v Prešove bacha: Ak vás nestopnú policajti, môže vám prísť prekvapenie domov!

Polícia si posvieti na vodičov v Prešove. Tentoraz však môžu zostať prekvapení aj tí šoféri, ktorí počas kontroly zastavení nebudú. Doma ich možno bude čakať prekvapenie.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, dávajte si v Prešove bacha: Ak vás nestopnú policajti, môže vám prísť prekvapenie domov!
Zdroj: TASR

Dopravná akcia prebehne dnes 15. mája a to s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, ako aj zníženia počtu dopravných nehôd s následkom na živote a zdraví.

Kontrola sa bude konať na území Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove za využitia inštitútu objektívnej zodpovednosti.

„Akcia bude zameraná na kontrolu dodržiavania stanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy vozidiel, ako aj ďalších povinností vodiča,“ uviedol pre Prešov24 hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Daniel Džobanik.

Pri dopravnej akcii za využitia inštitútu objektívnej zodpovednosti sa musíte pripraviť na to, že sa môže stať, že ak pri porušení zákona nebudete zastavení priamo na ceste, príde vám zásielka domov.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM