Futbal

Prvá prehra Tatrana Prešov: Futbalisti v III. lige nestačili na Vranov nad Topľou

V 3. kole sa už futbalistom Tatrana Prešov bodovať nepodarilo. Po dvoch výhrach prišla prvá strata všetkých bodov a to na ihrisku Vranova.

Ilustračný obrázok k článku Prvá prehra Tatrana Prešov: Futbalisti v III. lige nestačili na Vranov nad Topľou
Zdroj: TASR

V treťom zápase III. ligy Východ na seba narazili okrem iných aj tímy Vranova nad Topľou a Tatrana Prešov. Duel sa skončil víťazne pre domáci tím, ktorý porazil niekdajšieho účastníka najvyššej súťaže 2:0. Pozrite si po skončení tohto merania síl aj zápasové štastistiky a hlasy oboch trénerov.

Peter Petráš, tréner 1. FC Tatran Prešov: „Bol to skôr taktický boj, hlavne prvý polčas. Vranov aj my sme si vypracovali gólové príležitosti. Na konci sme to nezvládli, keď sme dostali gól na 1:0. Potom sme už hrali vabank, Vranov to využil, potrestal a dal druhý gól. Pripravoval som chlapcov, aby sme si z Vranova odniesli minimálne bod, žiaľ, nestalo sa, ale aj tak z troch zápasov vonku získať šesť bodov je slušné. Každý určite stratí body. Máme mladý tím, máme na čom pracovať, aspoň vieme, kde máme odstraňovať chyby.“

Ondrej Desiatnik, tréner MFK Vranov nad Topľou: „Chlapci boli trošku psychicky rozhádzaní, máme dosť veľa problémy so zraneniami. Dnes sa nám pri rozcvičke zranil ďalší hráč. Všetko sme museli dávať na novo, s tým trošku bojujeme. Prešov veľmi prekvapil, zahral veľmi slušný, seriózny futbal. Nám chýbala ľahkosť, kreativita a už aj keď sme dobre zakombinovali, finálna fáza bola z našej strany slabšia,“ dodal pre 1fctatran.sk.

MFK Vranov nad Topľou – 1. FC Tatran Prešov 2:0 (0:0)

  • Góly: 80. Babjak (z 11m), 90. Sitarčík
  • ŽK: Digoň, Verčimák, Kanu – Grejták, Šimko, Vinclér. Rozhodovali: Juhás – Šuba, Lang, 800 divákov.
  • Prešov: Vinclér – Šimko, Mihalík, Grejták, Kraľovič – Lupčo (89. Stropkay) – Ivanko Macej, Hirka, Ivanecký, Kopín (69. Sabolčík) – Rodrigues.
  • Vranov: Kapraľ – M. Lukáč, Sitarčík, Matkobiš, Babjak, Kanu, Digoň, Verčimák (83. Fedor), Polaščík (83. Milenky), Bellas (90. Kertis), Hre­ha.

A v obrazoch si pozrite, ako je od 5. augusta vedená MHD kvôli uzávierke Štefánikovej ulice. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Obmedzenie na Štefánikovej ulici: Preštudujte si chod dotknutých liniek MHD
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie