Rôzne

Známe kúpalisko Sun Park o tohtoročnej letnej sezóne: Aha, ako ju hodnotí!

Tohtoročnú letnú sezónu má za sebou aj prešovské kúpalisko Sun Park na Sídlisku III. Ukončilo ju začiatkom septembra. Ako ju hodnotí?

Ilustračný obrázok k článku Známe kúpalisko Sun Park o tohtoročnej letnej sezóne: Aha, ako ju hodnotí!
Zdroj: kúpalisko Sun Park

Na známom prešovskom kúpalisku Sun Park tohtoročnú letnú sezónu ukončili 3. septembra. Teda po víkende, počas ktorého spoluorganizovali turnaj Volejbalisti deťom. Zároveň sa počas daného víkendu konala aj rozlúčková párty pri bazénoch.

Hodnotenie sezóny

Pre náš spravodajský portál Jozef Paľa-Kočiščák, riaditeľ neziskovej organizácie Východoslovenský región, ktorá mala spomínané kúpalisko v prevádzke aj tento rok, prezradil aj ďalšie zaujímavé informácie týkajúce sa tohtoročnej letnej sezóny. „Mesiac júl bol z nášho pohľadu ťažký, veď vkuse pršalo, musím povedať, že bol hlboko stratový. No teplý august nám to už ako tak vynahradil, preto sezónu hodnotím nakoniec kladne,“ uviedol.

Ako ďalej pokračoval, ich zákazníci sú im už známi a poznajú sa aj osobne, pretože chodia na kúpalisko pravidelne. „Toto leto sme mali ale aj veľa nových návštevníkov a veľa nových tvári, tešíme sa z toho a veríme, že množstvo ďalších nových zákazníkov príde aj o rok spoznávať nový zrekonštruovaný SunPark na Sídlisku III,“ povedal Paľa-Kočiščák.

A akú návštevnosť počas tohtoročnej sezóny na kúpalisku Sun Park zaznamenali? „Presné čísla nemám k dispozícii, no musím povedať, že toto leto sme mali najsilnejšie štvrtky. Nevieme, prečo to tak je, pretože po minulé sezóny to boli skôr nedele,“ prezradil Jozef Paľa-Kočiščák zaujímavosť.

Pohyb im nie je cudzí

Okrem toho chváli Prešovčanov, ktorí začali zdravo a aktívne žiť. Počas minulých sezón to bolo totiž len zopár desiatok ľudí, ktorí si kúpili plavecký lístok za 1 euro a prišli si zaplávať skoro ráno pred prácou alebo večer po práci. „Túto sezónu ich bolo niekoľko tisíc, je vidno, že ľudia sa začali o seba starať a začali aktívne športovať. Všetci sa preto tešíme z nových trendov, ktoré v Prešove naberajú na sile a odkazujeme, že budeme v tomto pokračovať aj naďalej,“ zakončil.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie