Kultúra

Vyberiete si z nich? O týchto víkendových akciách v Prešove sa oplatí vedieť

Nenechajte si ho ujsť. Zostavili sme výber naj podujatí, ktoré sa počas tohto víkendu konajú v našom meste. Ktoré z nich je podľa vášho gusta?

Ilustračný obrázok k článku Vyberiete si z nich? O týchto víkendových akciách v Prešove sa oplatí vedieť
Zdroj: Dnes24.sk

Loli Paradička na amfiteátri

17. augusta 19.30 na amfiteátri

Ľudia v metropole Šariša budú mať možnosť pozrieť si film Loli Paradička aj na legendárnom mieste, na prešovskom amfiteátri. Premietať sa bude od 20.30, o hodinu skôr začne autogramiáda tvorcov.

Water Rescue Forum 2019

Do 18. augusta na Delni

Na prešovskom Prírodnom kúpalisku Delňa môžete zažiť prvé, veľké a jedinečné záchranárske podujatie na Slovensku – Water Rescue Forum 2019. To je plné aktivít a lákadiel.

Prešov v akcii 2019

17. a 18. augusta v areáli ZŠ Mirka Nešpora

Pripravené budú turnaje vo futbale, volejbale, streetballe a tenise vo dvojhre a štvorhre, vystúpenia, workshopy, cvičenia, ukážky bojových umení, tvorivé dielne, atrakcie a súťaže pre deti, tombola, ohňová šou, koncerty a ďalšie prekvapenia.

Marakanská všehochuť

17. augusta 9.00 na Malej Marakani

Počas varenia a vo večerných hodinách sa o hudbu postará DJ Jarýk. K dobrej chuti a nálade prispeje výdatnou mierou kapela BB Country.

Diego Maradona

18. augusta 18.00 v Cinemaxe

Fanatický obdiv a slávu je ťažké ustáť a Diego skrýva svoju ľudskú tvár čím ďalej viac pod maskou Maradonu. Strhující portrét jednej z nejslávnejších a najviac kontroverzných osobností.

A v obrazoch si pozrite aj to, ako sme nedávno v Prešove zachytili farebnú dúhu. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Nádhera zachytená na FOTKÁCH: Nad Prešovom sa zjavila obrovská dúha
10
Galéria
Foto: Ľubomír Hudačko

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie