Kultúra

Budete sa smiať: Takto vtipne pozýva na premietanie v Prešove Ďodik z Kendíc, VIDEO

Ak máte radi atmosféru prešovského amfiteátra a lokálny film k tomu, toto je pre vás. Na akciu pozýva aj jeden z účinkujúcich, hasič Ďodik z Kendíc a to takto vtipne.

Zdroj: YouTube.com

Ľudia v metropole Šariša budú mať možnosť pozrieť si film Loli Paradička aj na legendárnom mieste, na prešovskom amfiteátri.

„Už v najbližšiu sobotu organizujeme upremietanie nášho filmu na tunajšom amfiteátri. Chceme z toho urobiť príjemnú udalosť, keďže sa ňom už dlhšie film nepremietal. Teraz bude ideálna príležitosť pozrieť si letný východniarsky kinohit pod holým nebom a to aj za účasti tvorcov,“ uviedol jeden z režisérov snímky Richard Staviarsky.

Začiatok podujatia bude v sobotu od 19:30, vtedy začne autogramiáda tvorcov a hercov. Samotné premietanie filmu je naplánované na 20:30.

Vstupenky sa dajú zakúpiť cez internet, ale takisto aj na mieste. V prípade nepriaznivého počasia bude podujatie preložené na nasledujúci deň.

Nezabudnite si pozrieť aj priloženú videopozvánku od Ďodika z Kendíc. Určite vám vyvolá úsmev na perách :)

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie