Tlačové správy

More lákadiel a atrakcií: Humenné má zábavný park, aký široko-ďaleko niet!

Niektorými atrakciami mu môžu konkurovať len zábavné centrá v Bratislave. -Je to stále iba niekoľko mesiacov, čo bol v Humennom otvorený nový zábavný park. Rodinám otvára nové možnosti vyžitia.

Ilustračný obrázok k článku More lákadiel a atrakcií: Humenné má zábavný park, aký široko-ďaleko niet!
Zdroj: Eiffelko.sk

Aj v Humennom majú deti svoj raj. A to v obchodnom centre Avenue. Detský zábavný park Eiffelko patrí k najväčším v rámci celého východu a cestu do nášho mesta si kvôli nemu nachádzajú aj ľudia z takých miest ako sú Košice či Prešov…

Zaostrili sme na dôvody, prečo sa stáva stále vyhľadávanejším miestom rodičmi a najmä ich ratolesťami. A toto je z nich 5 najpodstatnej­ších.

Jedinečné atrakcie, najvyšší suchý tobogán!

Detský zábavný park Eiffelko sa radí medzi najväčšie indoorové ihriská na Slovensku. Okrem iného v ňom najmladší Humenčania môžu zažiť dobrodružstvá s labyrintom s množstvom tunelov a zaujímavých atrakcií ako sú najvyšší suchý tobogan na Slovensku (!), najvyššia spider a web-deck veža, mini lanovka, kanónová aréna, šmýkačky, lanové mosty, prelezy, loptičkový bazén, dráha pre trojkolky, trampolína, veľké lego či kocky…

Babykútik pre najmladších

Je úplne jedno, koľko majú vaše ratolesti rokov. Eiffelko je pre nich tak či tak. Najmenšie detičky sa zahrajú v babykútiku s kreatívnymi hračkami, šmýkačkou, veľkými kockami alebo sa okúpu v loptičkovom bazéne. Na detských nástenných playpaneloch si vycibria jemnú motoriku a môžu rozvíjať tvorivosť.

Herňa pre staršie deti

Pre staršie deti od 10 rokov je k dispozícii herňa, kde si môžu zahrať stolný tenis alebo stolný futbal. Všetky vekové kategórie môžu okúsiť tvorivú dielňu.

Máte pocit, že vašim drobcom sa bude stále máliť? Tu je ešte výber ďalšej dávky lákadiel: stolové spoločenské hry, karty, šachy či rozprávky na DVD.

Dospeláci sa nenudia: Lákavá ponuka kaviarne

Rodičia nie sú v tomto humenskom zábavnom parku o nič ukrátení. Kaviareň, ktorá je jeho súčasťou, ponúka čerstvo praženú kávu, osviežujúce čaje, džúsy, sladké zákusky či iné maškrty. V klimatizovanej prevádzke si môžete prečítať nové časopisy a k dispozícii je aj WIFI zdarma.

Oslavy, jedinečné detské párty

Detský zábavný park Eiffelko má v ponuke taktiež organizovanie detských párty, narodeninových, meninových a iných osláv pri rôznych príležitostiach. Rodičia si tak môžu v pokoji a bez stresu užiť oslavu svojich ratolestí, ktorí takúto vlastnú párty zaiste ešte nezažili. Na výber je viacero balíčkov.

Mimochodom, v Eiffelku môžu mladí Humenčania zažiť aj svoju prvú diskotéku, ako ušitú pre nich. Oldies diskotéky sú zase pre dospelákov. Vystúpenia umeleckých súborov, kúzelníci či iní zabávači potešia určite všetky vekové skupiny navštevníkov.

Kedy a aká akcia sa bude konať najbližšie, si môžete odsledovať na na www.eiffelko.sk alebo na facebookovej stránke tohto detského zábavného centra.

Pozrite si fotogalériu a video zo zábavného parku Eiffelko v Humennom.

(PR)

Detský zábavný park Eiffelko na fotkách
25
Galéria
Zdroj: Eiffelko.sk
Detský zábavný park Eiffelko - Promo video
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM