Správy

Na Levočskej ľuďom došla trpezlivosť: Psíčkarom nechali veľavravný odkaz! FOTO

Odkaz obyvateľov voči psíčkarom zaujal už na prvý pohľad. Veľmi jasne dávajú najavo, čo si o venčení štvornohých miláčikov v ich okolí asi tak myslia.

Ilustračný obrázok k článku Na Levočskej ľuďom došla trpezlivosť: Psíčkarom nechali veľavravný odkaz! FOTO
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

O netradičných situáciach či zaujímavých kuriozitách v Prešove už bola na našom webe reč viackrát. Neraz sa totiž v meste stanete svedkami niečoho, čo vyráža dych.

Odkaz pre psíčkarov

Prípadne vyčarí úsmev, alebo s niečím človek ticho súhlasí.

Niečo z tejto kategórie sa dá vidieť na Levočskej ulici, pretože práve tam obyvatelia jedného z bytových domov vyjadrili názor na psíčkarov.

„Venčite psov na trávu, neničte nám fasádu domu,“ znie na paneláku pripevnený odkaz oznamu, na ktorom je znázornený pes vykonávajúci malú potrebu.

Originálne upozornenie

A ako na to psíčkari reagujú? „Neviem posúdiť dôvod takéhoto oznamu, zrejme majú títo obyvatelia zlé skúsenosti. A keďže majú bytovku vynovenú, chcú si ju chrániť. Ja tadiaľto so psom nechodím, ale dobré vedieť,“ zasmial sa na netradičnom odkaze Milan.

V podobnom duchu sa vyjadril aj Števo. „Všimol som si to nedávno, že si na tom ľudia dali záležať a poukazujú na problém s malou potrebou štvornohých miláčikov. Je to celkom originálne upozornenie a navyše slušne vysvetlené, takže sa tým asi budeme musieť riadiť,“ povedal nám.

A ako odkaz vlastne vyzerá si už pozrite v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Obrazom: Netradičný odkaz pre psíčkarov v Prešove
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie