IMT Smile oznámili ďalší veľký hudobný projekt: Užijeme si ho aj v Prešove!

Po sérii minuloročných koncertov IMT Smile hiSTORY, ktorými skupina IMT Smile oslávila svoje 20. narodeniny, na budúci rok pripravuje ďalší veľký hudobný projekt.

Ilustračný obrázok k článku IMT Smile oznámili ďalší veľký hudobný projekt: Užijeme si ho aj v Prešove!
Zdroj: Martin Trenkler

Vlaňajšie koncerty IMT Smile hiSTORY, ktoré boli vypredané do posledného miesta, navštívilo vyše 30 000 divákov. Na pódiu sa predstavila pôvodná zostava IMT Smile s Katarínou Knechtovou, Petrom Bičom, Martinom Migašom, ale aj Mariánom Čekovským, Martinom Valihorom a mnohými ďalšími. Narodeninový program spestril i umelecký súbor Lúčnica a hostí celým večerom sprevádzal Michal Hudák.

Ďalší veľký projekt

Táto obľúbená slovenská kapela aj tentokrát prichádza s veľmi ambicióznym projektom, ktorý odštartuje v polovici júna. Pre svojich fanúšikov si pripravila veľkolepú hudobnú šou pod holým nebom, kde si budete môcť vychutnať tie najväčšie hity, ktoré vyšli aj na ich minuloročnom trojalbume hiSTORY alebo tiež na dvojalbume hiSTORY LIVE, kde je zaznamenaná atmosféra minu­loročných koncertných vystúpení hiSTORY.

Počas série špeciálnych koncertov v rámci Amfiteáter tour sa IMT Smile predstavia v piatich lokalitách od východu na západ: v Prešove, vo Východnej, v Banskej Bystrici, Martine a Nitre, kde sa miestami diania stanú tie najväčšie slovenské amfiteátre.

„Tak, ako tomu bolo aj pri predchádzajúcich hudobných projektoch, i tentokrát sa môžete tešiť na špeciálnych hostí, spomedzi ktorých nemožno nespomenúť talentovaného folkloristu Štefana Šteca, známeho najmä z obľúbeného televízneho formátu Zem spieva alebo prešovskú hudobnú formáciu ElevenHill,“ uviedla Ľuba Svatá z Universal Music.

Už sa nevedia dočkať

“Je pre nás veľkým zážitkom hrať pri západe slnka v amfiteátroch plných usmiatych ľudí. Toto je pre nás skutočne ten pravý hudobný raj! Už sa nevieme dočkať,” neskrýva svoje nadšenie líder kapely Ivan Tásler. Vstupenky sú už v predaji a známe sú už aj dátumy jednotlivých koncertov v rámci IMT SMILE Amfiteáter Tour 2018:

16.6. Amfiteáter Prešov, 23.6. Amfiteáter Martin, 30.6. Amfiteáter Banská Bystrica, 7.7. Amfiteáter Východná, 14.7. Amfiteá­ter Nitra.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk