Iné športy

Bravúrny úvod sezóny futsalistov FK Ekoprim Prešov: Všetky svoje zápasy vyhrali

V novembri začala ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne. Vyhrali všetky duely.

Ilustračný obrázok k článku Bravúrny úvod sezóny futsalistov FK Ekoprim Prešov: Všetky svoje zápasy vyhrali
Zdroj: FK Ekoprim Prešov

Hráči doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy. V sezóne 2019/2020 Futsalová extraliga juniorov má 11 účastníkov v kategórií U20 a v kategórii U17 to je 6 mužstiev.

Výsledky U17

MŠK Mayerson Nové Zámky U17 1:6 FK Ekoprim Prešov U17
MIBA Banská Bystrica U17 0:4 FK Ekoprim Prešov U17

Po víťazstvách s Banskou Bystricou a Novými Zámkami viezli hráči domov prvých 6 ligových bodov. Hráči dodržiavali taktické pokyny trénera a zaslúžene zvíťazili v oboch zápasoch. Hralo sa v malej telocvični a to bola voda na mlyn útočne „naordinovanej“ taktike, kde o víťazstvách rozhodla hlavne úspešná streľba.

Výsledky U20

FK Ekoprim Prešov U20 /5:0/ Mimel Lučenec U20

FK Ekoprim Prešov U20 / 2:1 / Miba Banská Bystrica U20

Úspešný štart v novej sezóne absolvovala i kategória U20. V prvom zápase nastúpila s rovesníkmi z Lučenca a od začiatku potvrdzovali rolu favorita. V hre dominovala kombinačná hra a skúsenosti z minulého ročníka. V druhom zápase hráči Prešova narazili na kvalitnejšieho súpera a tak to vyzeralo i na ihrisku.

O výsledku rozhodla „väčšia lavička“, súper mal na striedanie len dvoch hráčov, chlapci príkladne bojovali a plnili pokyny trénera, nechali na ihrisku srdiečko. Keď minútu pred koncom hostia znížili na 2:1, tak už si víťazstvo postrážili.

V obrazoch si môžete pozrieť aj pumptrack na Rusínskej ulici v Prešove. Kliknite si na fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

FOTO pumptracku na Rusínskej: Vznikol priestor pre cyklistov
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie