Výber pre Prešovčanov: Akcie tohto týždňa, o ktorých by ste mali rozhodne vedieť

Prešovčania, spríjemnite si aktuálny týždeň aj vďaka tipom na zaujímavé podujatia, ktoré sa počas neho chystajú v našom meste. Tu je náš výber...

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Výber pre Prešovčanov: Akcie tohto týždňa, o ktorých by ste mali rozhodne vedieť
Zdroj: Dnes24.sk

Workshop v Šarišskej galérii

16. apríla 14:00 v šarišskej galérii

Príďte zanechať odtlačok v tvorbe. Stretnite sa s novými ľuďmi a nechajte sa obdarovať pozornosťou.

PKO v PKO

16. apríla 19:00 v PKO

Prešovská a košická opera v Parku kultúry a oddychu. Vystúpia Viktória Norko Marková – soprán, Andrea Nemcová – mezzosoprán, Anton Baculík – tenor, Zuzana Oráčová – husle, Júlia Grejtáková – klavír.

Farmárske trhy

17. apríla až 20. apríla na Hlavnej

Tešiť sa môžete už na 2. ročník trhov v centre mesta. Sledujte vopred aj podrobný program.

Nikola Šuhaj

17. apríla 18:30 v DJZ

Na konci sveta, v dedinke učupenej v lone štítov, narodil sa zbojník, ktorý bohatým bral a chudobným dával, až kým ho zrada nepripravila o lásku aj o život. Pôvodný slovenský muzikál.

Hudba pod hviezdnou oblohou

19. apríla 18:00 v planetáriu

Návštevníkov čakajú tentoraz Vivaldiho Štyri ročné obdobia. Nechajte sa pozvať na zaujímavé strávenie času v planetáriu.

Open MIC

19. apríla 19:30 v Christianii

Príďte k mikrofónu a zahrajte, zaspievajte alebo prečítajte svoju tvorbu. Pohoda – žiadne poroty a súťaže iba publikum a vy.

Longital Divoko Tour

20. apríla 20:30 v Christianii

Aktuálny a v poradí dvanásty album Divoko (2016) bol nominovaný na cenu Radio Head Awards v kategórii Album roka, kritici na Slovensku a v Čechách ho okamžite zaradili medzi najzaujímavejšie slovenské albumy.

Kati

20. apríla 18:30 v DJZ

Príbeh o poslednom britskom katovi, ktorý si po zrušení trestu smrti otvorí krčmu. Sled bizarne vtipných obrazov s tragickou pointou – čo sa môže stať, keď človek vezme spravodlivosť do vlastných rúk.

Tomášova cesta ku hviezdam

21. apríla 11:00 v planetáriu

Malý Tomáš si nájde nového neobyčajného kamaráta – Pinkiho, ktorý nie je chlapcom, ale ozajstným svetelným lúčom. Rozpráva Tomášovi svoje zážitky z ciest kozmickým priestorom, zážitky rýchlej jazdy, stretania sa so zaujímavými telesami, tajomstvá z vnútra Slnka.

Duo Jamaha

21. apríla 17:00 v Kine Scala

Hudobno zábavný program pre všetky vekové generácie. Zahrať, zaspievať a pobaviť záhoráckym humorom príde hudobná skupina Duo Jamaha, ktorú poznáme z televízie. Štýl tejto skupiny je multižánrový.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame