Kultúra

Onedlho si v Prešove užijeme Unipo fest: Prvé mená kapiel, ktoré na akcii vystúpia!

Aj v roku 2018 sa môžeme tešiť na Unipo fest. V areáli Prešovskej unvierzity vystúpia zaujímavé kapely, mená tých prvých potvrdených už poznáme.

Ilustračný obrázok k článku Onedlho si v Prešove užijeme Unipo fest: Prvé mená kapiel, ktoré na akcii vystúpia!
Zdroj: Dnes24.sk

Fanúšikov dobrej hudby, ale najmä študentov Prešovskej unvierzity iste poteší zoznam prvých potvrdených kapiel, ktoré na Unipo feste vystúpia. Jednou z nich je košická modern rocková skupina Fictive Marry.

„Po minuloročnom vydarenom ročníku, znovu prinášame festival, ktorý je na našej univerzite každoročnou tradíciou. Pestrú zmes top kapiel zo slovenskej hudobnej scény doplnia, ako už býva zvykom, mladé talentované študentské kapely,“ pozývajú na podujatie jeho organizátori.

Na pódiu návštevníci podujatia uvidia aj kapelu Niečo navyše, no nebude chýbať ani stálica Heľenine oči. Tí valcujú youtube svojou chytľavou pesničkou Obchádzka a opäť teda na domácej pôde predstavia svoj repertoár.

To však nie je všetko, na sociálnej sieti avizuje účasť známej skupiny Inekafe na uvedenom podujatí jej basgitarista Vlado Bis. Inekafe si tak zopakujú účasť na Unipo feste opäť po dvoch rokoch, čo už potvrdili aj organizátori. Festival je na programe 25. apríla od 14.00, teda takmer o tri týždne.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie