Ľubomír Hudačko Rôzne

Vtedy dievčatko z Prešova so šibalským úsmevom, dnes známa osobnosť: Uhádnete, o koho ide?

Vtedy ešte nikto netušil, aká kariéra ju čaká. No podľa šibalského úsmevu a záhadného pohľadu je čosi možné vydedukovať. Spoznali ste, o ktorú známu Prešovčanku na zábere z jej detstva ide?

Ilustračný obrázok k článku Vtedy dievčatko z Prešova so šibalským úsmevom, dnes známa osobnosť: Uhádnete, o koho ide?
Zdroj: archív Kataríny Knechtovej

Pospomínala si na detstvo. Úspešná speváčka našla svoju starú fotku z rannej mladosti. Záber objavila u svojej mamy v robote a teraz máte možnosť si ho pozrieť aj vy. Podarilo sa vám vôbec spoznať, o ktorú známu Prešovčanku ide?

„Nedávno som u mojej mamky v práci objavila túto moju fotku z detstva. Povedala, že keď nemá náladu, tak pozrie na fotku a hneď sa smeje. Všimnite si, prosím, že tomu decku nič dobré z oči nekuká,“ uviedla so smiechom na margo seba Katka Knechtová. Práve ona je totiž na fotke zachytená ešte ako malé dievčatko. Fotografia pobavila ju a možno úsmev na perách vyvolá aj vám. Ak ste teda hádali práve interpretku s tromi sólovými albumami na konte, mali ste pravdu.

Katka Knechtová nedávno vydala album Prežijú len milenci, ku ktorému absolvovala aj turné, pričom nevynechala ani návštevu rodného Prešova. Počas svojej kariéry už neraz zmenila imidž, o čom svedčia retrozábery prešovských hudobníkov.

Momentálne sa táto známa interpretka pripravuje na Dobrý festival, ktorý sa na Delni začne už o necelý mesiac. Spolu s jej exkapelou IMT Smile sa opäť predstaví na pódiu a to v špeciálnom programe.

Môže vás zaujímať:

Na Dni mesta Prešov sa tešíme rok čo rok: V ktorý deň vystúpia kapely Komajota či Hex?

Retrozáber známych Prešovčanov, ktorý ste len tak vidieť nemohli: Spoznáte, kto je na snímke? FOTO

Záber z 90-tych rokov, ktorý vás isto poteší: Úzko sa týka Prešova, ale mladíkov na fotke možno už ani nespoznáte :)

foto: archív KK

Katka Knechtová našla svoju fotku z detstva: Tipli by ste si, že je to ona?
2
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie