Streda 24. júl 2019 Vladimír  20 °C
Ľubomír Hudačko Rôzne

Všimli ste si to? Vianočná zvonkohora v Prešove už sídli na novom mieste, VIDEO

Spríjemňuje atmosféru v našom meste aj tento rok. Vianočná zvonkohra v Prešove sa však tentoraz ocitla na novom mieste. Všimli ste si, kde sa nachádza?

Zdroj: Dnes24.sk

Kým minulý rok bola úplnou novinkou a vidieť sme ju mohli pri Františkánskom kostole na rovnomennom námestí, tentoraz sa vianočná zvonkohra presunula na nové miesto.

Aby bola viac na očiach a spríjemnila okoloidúcim sviatočné chvíle, aktuálne sídli v parku na Hlavnej ulici. A to hneď vedľa predajných stánkov na trhoch. „Vidím, že najmä u detí má táto vianočná zvonkohra veľký úspech. Ja som napríklad minulý rok o nej vôbec nevedela, takže je dobré, že ju nájdeme priamo v centre mesta,“ povedala pre náš spravodajský portál Prešovčanka Eva.

A lákavá atrakcia v podobe spomínanej vianočnej zvonkohry priťahuje zvedavé pohľady domácich a aj návštevníkov nášho mesta. Hoci malej chybičke krásy sa nevyhla, v popise tejto atrakcie si totiž môžete všimnúť pravopisnú hrúbku. „Ten popis s hrúbkou mi bije do očí, ale nemôže byť všetko dokonalé, ja to beriem s úsmevom. Dá sa však na nej zabaviť hodnú chvíľu a pekne to znie podľa stupnice, čo môže byť pre najmä hudobníkov určite zaujímavé,“ prezradil nám fanúšik trhov a Vianoc Jozef. Viac už uvidíte vo videu a fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Vianočná zvonkohra v Prešove: Tento rok zmenila svoju lokalitu, kde ju nájdeme?
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk