Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Prešove

Už o pár týždňov si v Prešove budeme voliť primátora i mestských poslancov. Prinášame vám veľký prehľad volebných okrskov a miestností.

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Veľký rozpis ku komunálnym voľbám: PREHĽAD okrskov a miestností v Prešove
Zdroj: TASR

V sobotu 10. novembra si aj v našom meste budeme voliť primátora i mestských poslancov. Ak sa zamýšľate vydať k volebnej urne, pozrite si vopred prehľad, kto kde v Prešove bude môcť voliť.

Územné vymedzenie volebných okrskov v meste Prešov pre voľby do orgánov samosprávy obcí:

Okrsok č. 1 Základná škola, Bajkalská 29

Bajkalská
Koceľova
Pribinova
Rastislavova

Okrsok č. 2 Základná škola, Bajkalská 29

Bikoš
Gorazdova
Na Bikoši
Prostějovská 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125
Šmeralova

Okrsok č. 3 Základná škola, Šmeralova 25

Prostějovská 39
Tomášikova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

Okrsok č. 4 Základná škola, Šmeralova 25

Prostějovská 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60

Okrsok č. 5 Základná škola, Šmeralova 25

Prostějovská 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93

Okrsok č. 6 Kultúrne stredisko PKO Centrum, Prostějovská 35D

Antona Prídavka 26, 28, 30
Námestie biskupa Vasiľa Hopka
Prostějovská 37, 37A
Tomášikova 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56

Okrsok č. 7 Základná škola, Prostějovská 38

Antona Prídavka 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Prostějovská 23, 25, 27, 29, 31

Okrsok č. 8 Základná škola, Prostějovská 38

Mukačevská 22, 24, 26, 28A, 30

Prostějovská 1, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38

Okrsok č. 9 Základná škola, Prostějovská 38

Prostějovská 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21

Okrsok č. 10 Súkromná základná škola DSA, Mukačevská 1

Mukačevská 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57

Okrsok č. 11 Súkromná základná škola DSA, Mukačevská 1

Mukačevská 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39

Okrsok č. 12 Základná škola, Matice slovenskej 13

Matice slovenskej 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24

Okrsok č. 13 Základná škola, Matice slovenskej 13

Matice slovenskej 2, 2A Vlada Clementisa

Okrsok č. 14 Základná škola, Mirka Nešpora 2

Mirka Nešpora 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

Okrsok č. 15 Základná škola, Mirka Nešpora 2

Mirka Nešpora 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77

Okrsok č. 16 Základná škola, Mirka Nešpora 2

Alexeja Duchoňa
Aurela Stodolu
Holländerova
Jána Lazoríka
Ku Kráľovej hore
Michala Bosáka
Mirka Nešpora 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40A, 40B, 40C
Štefana Náhalku

Okrsok č. 17 Obchodná akadémia, Volgogradská 3

Volgogradská 1, 3, 5, 9A, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Okrsok č. 18 Kultúrne stredisko PKO Družba, Námestie Kráľovnej pokoja 2

Námestie Kráľovnej pokoja
Volgogradská 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94

Okrsok č. 19 Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1

Jána Béreša
Jána Nováka
Levočská 116, 116B, 116C, 118, 118A, 120, 122, 122A, 124, 124B, 126, 126A, 128, 130, 130A, 130B, 130C, 132, 132A, 134, 134B, 136, 138, 140, 142, 144A, 144B, 148, 148A, 150, 152, 154
Na Rúrkach
Pod Rúrkami
Pöschlova
Tarjányiho
Tehelná
Volgogradská 2, 4

Okrsok č. 20 Základná škola, Odborárska 30

Átriová
Marka Čulena
Odborárska
Staré záhrady

Okrsok č. 21 Základná škola, Odborárska 30

Cemjata
Čerešňová
Jabloňová
Jazvečia
Jelenia
Kvašná voda
Líščia
Medvedia
Októbrová 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
Ortáš
Skromná
Srnčia
Vlčia
Zabíjaná

Okrsok č. 22 ABC – Centrum voľného času, Októbrová 30

Československej armády
Fraňa Kráľa
Nábrežná
Námestie mládeže
Októbrová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63

Okrsok č. 23 Základná škola, Československej armády 22

Irisová
Obrancov mieru
Rombauerova
Vydumanec
Zajačia

Okrsok č. 24 Základná škola, Československej armády 22

Levočská 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 125, 127, 135A, 141, 143, 145, 145A, 149

Okrsok č. 25 Stredná odborná škola lesnícka, Kollárova 10

19. januára
Bachingerovka
Botanická
Engelsova
Fučíkova
Gorkého
Kollárova
Matúša Trenčianskeho
Mojmírova
Petőfiho
Sázavského

Okrsok č. 26 Súkromná stredná odborná škola hotelierstva a gastronómie Mladosť, Pod Kalváriou 36

Borkut
Bulharská
Dúhová
Horárska
Jána Pavla II.
Ku Brezinám
Ku Kyslej vode
Malkovská
Matky Terezy
Pod Kalváriou
Pod Kamennou baňou
Pod Wilec hôrkou
Poľovnícka
Pražská
Slávičia
Súľovská
Športová
Terchovská
Turistická
Za Kalváriou
Zimný potok

Okrsok č. 27 Technické služby mesta Prešov, a.s., Bajkalská 33

Bendíkova
Broskyňová
Dúbravská
Jánošíkova
Nemčíkova
Pod komínom
Sabinovská 16, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 149, 151, 153, 155, 155A, 157, 159, 161, 163
Severná
Spannerovej
Šidlovec
Šidlovská

Okrsok č. 28 Zariadenie Šidlovčanka, K Okruhliaku 3

Brezová
Buková
Hrabová
Jahodová
Javorinská
K Okruhliaku
Lesná
Liesková
Malinová
Orgovánová
Pod dubom
Pod Vinicami
Pustá dolina
Slnečná
Stavbárska
Veterná

Okrsok č. 29 Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Duklianska 16

Kotrádova
Murárska
Sabinovská 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32A, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49
Údenárska
Veselá

Okrsok č. 30 Stredná priemyselná škola strojnícka, Duklianska 1

Duklianska
Gerlachovská
Horská
K Surdoku
Kúty
Kvetná
Pod Skalkou
Pri kostole
Račia
Riečna
Ružová
Rybníčky
Surdok
Tatranská
Záhradnícka

Okrsok č. 31 Stredná priemyselná škola strojnícka, Duklianska 1

K Starej tehelni
Sabinovská 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 64, 65, 66, 67, 68B, 70, 71, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78A, 78B, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96A, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114A, 115, 117, 119, 121, 121A, 123, 125, 125A, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145

Okrsok č. 32 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20

Björnsonova
Čapajevova
Jána Bottu
Janouškova
Levočská 4, 6, 8, 10, 14, 16, 20B, 22, 24, 26, 28, 30
Lipová
Mudroňova
Narcisová

Okrsok č. 33 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20

Bezručova
Jazdecká
Jesenského
Komenského
Krížna
Letná
Majakovského
Mičurinova
Mlynská
Plavárenská
Wolkerova
Západná

Okrsok č. 34 Reštaurácia Išľa, Fintická 8

Belianska
Bociania
Družstevná
Fintická
Garbiarska
Hraničná
Hrnčiarska
Jarná
K prameňu
Kopaniny
Ku vykládke
Lúčna
Nová
Potočná
Pri ihrisku
Rezbárska
Rybárska
Strojnícka
Topoľová
Trnková
Včelárska
Vodná
Za traťou
Železničná

Okrsok č. 35 Zdravotné stredisko, Haburská 9

Agátová
Borovicová
Gaštanová
Genplk. Jána Ambruša
Haburská
Herlianska
Jedľová
Južná
Limbová
Ľubotická
Mateja Huľu
Mateja Murgaša
Na Rovni
Pažica
Poľná
Priemyselná
Slanská
Strážnická
Šebastovská
Školská
Vranovská

Okrsok č. 36 Študentský domov a jedáleň PU, 17. novembra 13

17. novembra 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84A, 84B, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142
Francisciho
Záborského
Železničiarska

Okrsok č. 37 Študentský domov a jedáleň PU, 17. novembra 13

17. novembra 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194
Duchnovičovo námestie
Medzinárodného dňa žien
Protifašistických bojovníkov
Sedliackeho povstania
Tarasa Ševčenka 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 32, 34

Okrsok č. 38 Základná škola, Kúpeľná 2

bez ulice
Biskupa Gojdiča
Hlavná 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26A, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 34A, 34B, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 71, 73, 74
Hviezdoslavova
Janka Borodáča
Jarková
Kúpeľná
Partizánska
Pavlovičovo námestie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Tkáčska
Weberova

Okrsok č. 39 Základná škola, Kúpeľná 2

Baštová
Štefánikova
Tarasa Ševčenka 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Zápotockého

Okrsok č. 40 Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1

Budovateľská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
Námestie 1. mája
Pavlovičovo námestie 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

Okrsok č. 41 Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1

Budovateľská 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 46, 57, 59A, 63, 63B, 63E, 75
Jilemnického
Košická 8, 10, 12, 14, 16
Ku Škáre
Maybaumova
Radlinského
Škultétyho
Štúrova

Okrsok č. 42 Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Sídlisko duklianskych hrdinov 3

Floriánova
Hlavná 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107A, 109, 110, 111, 113, 115, 118, 119, 121, 123, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 132A, 136, 137, 138, 140, 144, 146
Kováčska
Ku Kumštu
Levočská 5, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Námestie mieru
Okružná
Suchomlynská
Šarišská
Urbánkova
Záhradná

Okrsok č. 43 Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Sídlisko duklianskych hrdinov 3

Požiarnická
Pri Toryse
Remscheidská
Sídlisko duklianskych hrdinov

Okrsok č. 44 Spojená škola T. Ševčenka s vyučovacím jazykom ukrajinským, Sládkovičova 4

Dilongova
Hviezdna
Kmeťovo stromoradie
Krátka
Moyzesova
Námestie Národného povstania
Puškinova
Rumanova
Sládkovičova
Šafárikova
Vodárenská

Okrsok č. 45 Stredná priemyselná škola stavebná, Plzenská 10

Bayerova
Burianova
Františkánske námestie
Grešova
Hodžova
Hurbanistov
Jána Hollého
Metodova
Svätoplukova
Špitálska
Vajanského

Okrsok č. 46 Stredná priemyselná škola stavebná, Plzenská 10

Dostojevského
K amfiteátru
Konštantínova
Kpt. Nálepku
Kuzmányho
Lesík delostrelcov
Masarykova
Námestie legionárov
Plzenská
Pod Táborom 1, 1A, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33
Raymanova
Rusínska
Slovenská
Východná

Okrsok č. 47 Základná škola, Važecká 11

Royova
Važecká

Okrsok č. 48 Základná škola, Važecká 11

Kamencová
Švábska 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55

Okrsok č. 49 Základná škola, Važecká 11

Lomnická
Pekná

Okrsok č. 50 Základná škola, Važecká 11

Švábska 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 86, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 108

Okrsok č. 51 Kultúrne stredisko PKO Šváby, Švábska 27

Chalupkova
Jelšová
Jesenná
Košická 5, 7, 22, 24
Petrovianska
Švábska 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54

Okrsok č. 52 Kultúrne stredisko PKO Šváby, Švábska 27

Janáčkova
Jiráskova
Pionierska
Soľanková
Soľná
Suchoňova
Švábska 1, 2, 3, 4, 4A, 12, 22
Urxova

Okrsok č. 53 Kultúrny dom PKO Solivar, Solivarská 80

Banícka
Boženy Němcovej
Čipkárska
Dlhá
Gápľová
Chmeľová
Kutuzovova
Lidická
Námestie osloboditeľov
Padlých hrdinov
Pod Debrami
Pod Turňou
Pri Delni
Pri hati
Soľnobanská
Tokajícka
Valkovská
Zborovská
Zlatobanská

Okrsok č. 54 Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Solivarská 49

Bohúňova
Kysucká
Na brehu
Ondavská
Opavská
Palackého
Pod Hrádkom
Sadová
Suvorovova
Šípková
Tajovského
Úzka

Okrsok č. 55 Základná škola, Lesnícka 1

L. Novomeského 1, 1A, 5, 9, 11
Ľ. Podjavorinskej 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21
Lesnícka
Pri mlyne
Solivarská
Zimná 7A

Okrsok č. 56 Základná škola, Lesnícka 1

Arm. gen. Svobodu 1, 1A, 1B, 3
Bencúrova
Čajkovského
K studničke
Kraskova
Kukučínova
Na vyhliadke
Okrajová
Palárikova
Pri majáku
Smetanova

Okrsok č. 57 Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22

Arm. gen. Svobodu 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Ľ. Podjavorinskej 23

Okrsok č. 58 Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22

Pavla Horova

Okrsok č. 59 Základná škola, Májové námestie 1

Alexandra Matušku
Martina Benku

Okrsok č. 60 Základná škola, Májové námestie 1

Dargovská
Májové námestie
Smreková

Okrsok č. 61 Základná škola, Májové námestie 1

Bratislavská
L. Novomeského 2, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Zemplínska

Okrsok č. 62 Základná škola, Májové námestie 1

Kozmonautov
Oravská
Popradská
Zimná 1, 2, 3, 3B, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23

Okrsok č. 63 Základná škola, Májové námestie 1

Federátov

Okrsok č. 64 Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21

Dubová 1, 2, 3, 4, 5
Vansovej

Okrsok č. 65 Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21

Bernolákova
K potoku
Orechová
Sekčovská 1, 1A, 5, 7, 23A

Okrsok č. 66 Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21

Justičná
Šoltésovej

Okrsok č. 67 Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21

Dubová 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15
Višňová

Okrsok č. 68 Základná škola, Šrobárova 20

Jurkovičova

Okrsok č. 69 Základná škola, Šrobárova 20

Keratsinské námestie
Šrobárova

Okrsok č. 70 Základná škola, Šrobárova 20

Karpatská 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Námestie Krista Kráľa

Okrsok č. 71 Základná škola, Šrobárova 20

Čergovská

Okrsok č. 72 Kultúrne stredisko PKO Sekčov, Exnárova 1A

Ďumbierska 1, 2, 3, 4, 5
Exnárova 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36A, 36B
Pod Táborom 35, 39, 41

Okrsok č. 73 Kultúrne stredisko PKO Sekčov, Exnárova 1A

Exnárova 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Karpatská 1, 2, 3
Magurská 1, 3, 5

Okrsok č. 74 Základná škola, Sibírska 42

Ďumbierska 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28
Jantárová

Okrsok č. 75 Základná škola, Sibírska 42

Ďumbierska 7, 9, 11, 13, 15
Magurská 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23

Okrsok č. 76 Základná škola, Sibírska 42

Ďumbierska 30, 32, 34, 36, 40
Pod Šalgovíkom 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Sibírska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

Okrsok č. 77 Základná škola, Sibírska 42

Sibírska 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38

Okrsok č. 78 Základná škola, Sibírska 42

Sibírska 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41
Vihorlatská 19, 20, 21, 22, 23

Okrsok č. 79 Základná škola, Sibírska 42

Vihorlatská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Okrsok č. 80 Športový areál U Komiňára, Sekčovská 54

Astrová
Bažantia
Drozdia
Holubia
Hruny
Jastrabia
Kamenná
Labutia
Lastovičia
Levanduľová
Mätová
Medová
Muškátová
Nevädzová
Orlia
Pávia
Pod Šalgovíkom 1A
Púpavová
Sekčovská 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81A, 83, 85, 87A, 89, 97, 99
Sokolia
Sovia
Šalviová
Teriakovská
Tichá
Tulipánová

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame