Ľubomír Hudačko Správy

V Prešove nás čakajú viaceré uzávierky: Vopred si pozrite, ako sa dotknú MHD a kade povedú obchádzky

Už v najbližší víkendový deň čaká Prešovčanov čiastočná uzávierka niektorých cestných komunikácií. Známe sú aj trasy obchádzok a aj, ako sa to dotkne mestskej hromadnej dopravy.

Ilustračný obrázok k článku V Prešove nás čakajú viaceré uzávierky: Vopred si pozrite, ako sa dotknú MHD a kade povedú obchádzky
Zdroj: Dnes24.sk

Cyklistické preteky Merida Road Cup 2015 v Prešove si vyžiadajú zmeny na cestách. Pozrite si, ktoré vozovky sa im nevyhnú a na čo sa pripraviť.

„V súvislosti s konaním cyklistických pretekov bude 16. 5. 2015 v čase od 11.30 do 17.00 čiastočná uzávierka miestnych komunikácií a to Pražská ulica v smere k ulici Obrancov mieru, Požiarnická v smere k ulici 17. Novembra, 17. Novembra a Jána Pavla II. V tomto čase bude úplná uzávierka v smeroch na ulici 17. Novembra,“ uviedol tlačový referent Msú v Prešove Milan Grejták.

Obchádzková trasa znamená, že cestná premávka bude vedená po priľahlých komunikáciách na ulicu Budovateľská, Pavlovičovo námestie, Zápotockého, Požiarnická a Obrancov mieru. Trolejbusová doprava bude nahradená autobusovou.

Čítajte tiež:

Jarné teplo láka von: 5 tipov, ako si najlepšie v Prešove vychutnať slnečné počasie

Sezóna špekáčikov na čerstvom vzduchu je tu: 3 miesta v Prešove, kde je radosť ísť si opekať

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM