Futbal

Tatran Prešov vo Fortuna lige stále neoslňuje: V troch zápasoch ešte nedal ani gól

Dlhodobo sa futbalistom Tatrana Prešov v ofenzíve vôbec nedarí a odchodom strelca Rolanda Černáka sa kríza smerom dopredu na jar ešte viac prehlbuje.

Ilustračný obrázok k článku Tatran Prešov vo Fortuna lige stále neoslňuje: V troch zápasoch ešte nedal ani gól
Foto: Radoslav Dudáš / Zdroj: poprad.dnes24.sk

Štart do jarnej časti Tatranu Prešov nevychádza. Potvrdzuje sa, že so záchranárskymi prácami bude mať ešte veľa roboty. Jediným pozitívom je získanie prvého bodu, lenže ten aj tak v páde na posledné miesto nepomohol. Senica prvýkrát na jar totiž vyhrala.

Zatiaľ sa tak neujali nové posily, ani nevidno rukopis trénera Mišovca. Iste, za nami sú len tri zápasy, no postupne sa skracuje možnosť získať body. V hre ich bude už len opäť o tri menej. "Od stretnutia s Ružomberkom a od prvého bodu sa musíme odraziť, pretože vždy to na nulu vzadu nepôjde. V ďalšej časti súťaže nás čaká boj o holý život. Každý duel hráme na víťazstvo, žiaľ, nejde nám to. Ideme ďalej, musíme zápasy zvládať a zbierať body,“ povedal brankár Prešova Patrik Lukáč pre 1fctatran.sk.

Bez gólov to však nepôjde, Tatran zúfalo potrebuje začať zbierať body a teda najmä strieľať góly. Najbližšie hráčov čaká duel na ihrisku Michaloviec, s ktorými v tejto sezóne dvakrát vyhrali. Sú teda najobľúbenejším súperom. Ale okrem súbojov s nimi pravidelne platí, že:

„Nevypracovali sme si skoro nič. Chýbajú nám góly. Keby sme ho dali, dostali by sme sa na koňa a získali sebavedomie, ktoré trošku upadá. Treba pracovať na koncentrácii a v tréningu sa viac zamerať na streľbu. Dúfam, že v nasledujúcom stretnutí už túto zlú bilanciu zlomíme,“ dodal v krátkom hodnotení doterajšej sezóny stredopoliar Dávid Keresteš.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie