Ľubomír Hudačko Rôzne

Šanca, aká tu ešte nebola: Chlapi, na prešovskom castingu môžete zaujať v súťaži Východniar roka 2016!

Jedinečná príležitosť, ktorá tu ešte nebola. Takú budú mať aj prešovskí muži, ak naberú odvahu a zabojujú o titul Východniar roka 2016. Aj v Prešove sa totiž uskutoční casting na toto atraktívne podujatie najmä pre dámy. Tu sú ďalšie informácie.

Ilustračný obrázok k článku Šanca, aká tu ešte nebola: Chlapi, na prešovskom castingu môžete zaujať v súťaži Východniar roka 2016!
Zdroj: TASR

Súťaž Východniar roka 2016 je určená pre mužov z východného Slovenska s udržiavaným telom. Je odpoveďou na dopyt súťaže krásy aj pre mužské pokolenie.

Rozhoduje východniarsky šarm

Cieľom je ukázať, že východniari sú nielen inteligentní ale aj krásni muži s príťažlivou postavou. „Chceme, aby bola súťaž populárnou aj pre nežné pohlavie, ktoré sa príde rado pokochať pohľadmi na mužské telá. Zaujíma nás zistiť, koľko je na východe príťažlivých mužov hlavne vďaka svojej postave a takisto chceme vyprovokovať mužov, aby sa nehanbili a ukázali sa celému východu,“ uviedol pre portál Prešov 24 Pavol Titurus, spoluzakladateľ a PR manažér súťaže. Víťazom súťaže sa stane muž s najväčšími sympatiami poroty, príťažlivou postavou a východniarskym šarmom. Cieľom je dať príležitosť aj modelingovým agentúram, spoločnostiam, aby sa pri svojej práci zamerali aj na východné Slovensko.

„Ukážeme Slovensku akých mužov máme na východe. Zapojiť sa do súťaže môže každý chlap s trvalým pobytom na východnom Slovensku od 18 rokov. Teda musí prísť casting 27. februára do prešovského DrinkInu alebo na košický casting, ktorý je naplánovaný týždeň po prešovkom na 5.3.2016,“ pokračuje Titurus. Poznamenal, že okrem vekovej hranice je tu tiež nutnosť mať výšku postavy aspoň 175 cm a pohľadné telo. Rozhoduje ale aj východniarsky šarm. Na castingoch vyberie porota 12 finalistov, ktorí budú počas finále bojovať o titul Východniar roka 2016.

Víťaz získa okrem titulu i hodnotné ceny

„Verejnosť svojim hlasovaním na facebookovej stránke vyberie z 12-tich finalistov jedného, ktorý získa titul „Šrác roka“. Víťaz okrem titulu získa i hodnotné ceny, ku ktorým detaily ešte nebudeme prezrádzať,“ povedal spoluzakladateľ súťaže. A kde by sa finále tohto podujatia mohlo konať? Pri voľbe mesta ešte organizátori nie sú úplne rozhodnutí. Pohrávajú sa tiež s myšlienkou, že finále má byť trochu netradičné čo sa týka typických súťaží krás a zároveň typicky východniarske.

„Môžeme prezradiť, že plánované je na začiatok leta, teda v máji alebo v júni. Po castingoch až po finále čaká na 12-tich finalistov program, ktorý bude pozostávať aj z otestovania si svojej kondičky pod dohľadom Marietty Žigalovej. Nebude to nič náročné, čoho by sa mali chlapi báť. Vo všetkých troch prípadoch pôjde skôr o relax a zábavu, ale hlavne o to, aby porota viac spoznala finalistov po všetkých stránkach,“ prezradil podrobnosti Titurus.

O víťazoch bude teda rozhodovať porota, okrem spomínaného titulu Šrác roka. Ide o prvý ročník a rozhodne nemá byť posledný. „Keďže ide o východniarsku súťaž, prevažne sa v súťaži objavia východniari. Marietta Žigalová, Mafia Corner a ďalší. Rozhodne je sa na čo tešiť, my sme v prvom rade zvedaví, akí východniari a z ktorých kútov východu sa prídu predviesť na castingy,“ zakončil spoluzakladateľ súťaže.

Môže vás zaujímať:

Prešovská vizážistka otvorene: 5 najčastejších chýb, ktorých sa dopúšťajú Prešovčanky pri líčení

Keď to zistila, myslela si, že to ani nie je pravda: Pozrite, akou Miss sa stala študentka Prešovskej univerzity!

Barista z Prešova sa v Londýne uchytil v prestížnom podniku: Pracuje v najlepšom bare na svete!

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie