Hádzaná

S novou hádzanárskou sezónou prichádza zmena: Tatran bude mať oficiálny fanklub

Hádzanársky klub Tatran Prešov bude mať od novej sezóny svoj oficiálny fanklub. Jeho členovia získajú od klubu rôzne výhody.

Ilustračný obrázok k článku S novou hádzanárskou sezónou prichádza zmena: Tatran bude mať oficiálny fanklub
Zdroj: TASR

Hádzanársky klub Tatran Prešov v tejto súvislosti zriaďuje novú kategóriu sezónnej vstupenky určenej pre VIP Fanklub. Jej cena je oproti klasickej zvýhodnená z 90 na 60 eur. Počet takýchto permanentiek je nateraz v limitovanej ponuke 25 kusov.

Vyhradené miesto

„Ich majiteľmi sa môžu stať verní fanúšikovia Tatrana, ktorí sa rozhodnú, že pri svojom tíme budú stáť a fandiť mu „v kotle“ nášho fanklubu, ktorý bude mať vyhradené miesto. Hľadáme tých, ktorí majú Tatran v srdci, fandia mu na každom zápase a sú si zaň ochotní vykričať aj svoje hrdlo,“ uviedla jedna zo zakladateliek fanklubu Zuzana Čechová.

Okrem zvýhodnenej ceny celosezónnej permanentky chcú verným fanúšikom ponúknuť aj čosi navyše. Členovia VIP Fanklub-u získajú za zvýhodnenú cenu 10 eur originálny personalizovaný dres fanklubu s vybratým menom a číslom, v ktorom budú fandiť vo vyhradenom sektore, kde budú mať vlastné miesto.

V spolupráci so sponzormi budú pre členov fanklubu pripravené aj ďalšie výhody a zľavy. Nevyhnutnou podmienkou členstva vo VIP Fanklub-e je účasť na minimálne 80 percentách zápasov Tatrana v domácej Tatran handball aréne. Podmienka sa bude vyhodnocovať priebežne a jej nedodržanie môže viesť k odňatiu zvýhodnenej permanentky.

Ako sa stať členom

Svoj záujem stať sa členom fanklubu môžete prejaviť vyplnením dotazníka. Záujem o získanie jednej zo zvýhodnených fanklubových permanentiek je potrebné vyznačiť. Termín na prihlásenie do VIP fanklubu je do 25. augusta, členom fanklubu sa môže stať záujemca aj počas prebiehajúcej sezóny. V prípade otázok kontaktujte fanklub na e-mailovej adrese: tatranhandballteam@gmail.com, alebo telefonicky na +421 949 497 904.

K fandeniu patrí aj dobré občerstvenie. Pozrite si v obrazoch, zábery z prípravy mačanky, čo je podľa našich čitateľov naj jedlo zo Šariša. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

V OBRAZOCH: Prešovský séfkuchár v akcii, pripravoval naj jedlo zo Šariša
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie