Prežite víkend zaujímavo: Prinášame vám tipy, čo môžete zažiť v Prešove

Ďalší februárový víkend už začal a ak ešte naň nemáte plány, pomôcť vám môžu naše tipy na zaujímavé akcie, ktoré sa počas neho uskutočnia v Prešove.

Ľubomír Hudačko
Ilustračný obrázok k článku Prežite víkend zaujímavo: Prinášame vám tipy, čo môžete zažiť v Prešove
Zdroj: TASR

Spolu na ľade

17. februára 9:00 Zimný štadión

Verejné korčuľovanie pre manželov i rodiny. V čase od 10:00 do 10:30 budete mať možnosť si na vyhradenej časti ľadovej plochy zastrieľať na bránku. Hokejky, puky a brankár budú k dispozícii.

Rozprávanie o slniečku

17. februára 11:00 v planetáriu

Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou pre deti od 4 rokov.

Bártok a drevený princ

17. februára 16:00 vo Viole

Interaktívna hudobná klauniáda, aj to vás čaká počas aktuálneho víkendu v Prešove. nechajte sa pozvať na zaujímavé podujatie.

Slam poetry

17. februára 19:30 vo Wave

Čaká nás aj zaujímavý koncert, šedá zóna medzi koncertom, performanciou a slampoetry, temné odrhovačky, hlas, gitara, plyšáky a zvuky prírody.

Svadobná výstava

18. februára 10:00 v PKO

Svadobný veľtrh, kde sa môžete tešiť na exkluzívnych dodávateľov zo svadobnej oblasti. Bohatý sprievodný program, prehliadky, možnosť vyhrať ceny.

Ľadové kráľovstvo

18. februára 15:30 v Kine Scala

Muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo je je medzi deťmi mimoriadne obľúbená predovšetkým vďaka animovanej podobe rozprávky Frozen, ktorú deti poznajú z kín alebo televíznych obrazoviek. K deťom sa vracia formou divadelnej muzikálovej rozprávky.

Mikro Vlnka

18. februára 16:00 vo Wave

Jedinečný súťažno-zábavný kvíz pre celú rodinu. To bude na programe pre zmenu v nedeľu a je sa tak na čo tešiť aj na posledný deň v týždni aj vďaka tejto udalosti.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame