Ľubomír Hudačko Rôzne

Prešovčania zažili nabitý víkend: Navštívili sme tri zaujímavé podujatia, VIDEO

Prešovčania počas uplynulého víkendu mohli zrelaxovať vo veľkom, čoho dôkazom je i trojitá porcia podujatí, ktorých sme sa zúčastnili aj my.

Ilustračný obrázok k článku Prešovčania zažili nabitý víkend: Navštívili sme tri zaujímavé podujatia, VIDEO
32
Galéria

Ak ste sa počas víkendu nudili, určite ste nenavštívili ani jedno z troch podujatí v Prešove, o ktorých bude v tomto článku reč. Konali sa tu Majstrovstvá Slovenska v dráhovej cyklistike na Velodróme, plážový futbal v areáli kúpaliska na Sídlisku III a aj otváracia akcia pre deti – Hurá, prázdniny na Delni.

Zdroj: Dnes24.sk

„Hoci celý deň fúkal veľmi silný vietor, chceli sme s deťmi osláviť začiatok prázdnin. Na Delni je skvelý priestor pre takéto akcie, takže som rada, že sa to uskutočnilo,“ zverila sa nám so svojimi pocitmi Prešovčanka Petra a podobný názor mala aj Marta. „Ani ja som nechcela sedieť doma, veď prázdniny začali, tak sa aj patrí to voľno poriadne využiť. Boli tu súťaže pre deti, čo je vždy dobré pre zaujatie ich pozornosti,“ vysvetlila.

Pozrite si teda aj vy, ako to počas nabitého víkendu v Prešove vyzeralo. Všetkých troch akcií sme sa totiž zúčastnili aj my s našou kamerou a fotoobjektívom.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Boli ste na nich aj vy? Tri parádne podujatia v Prešove našimi očami
32
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie