Ľubomír Hudačko Kultúra

Prešovčania, spozornite: Toto sú víkendové akcie, ktoré stoja za vašu pozornosť

Mnoho z nás sa raduje, ďalší víkend je tu. Spríjemnite si ho aj vďaka lákavým podujatiam, ktoré sa uskutočnia v Prešove. Toto sú naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Prešovčania, spozornite: Toto sú víkendové akcie, ktoré stoja za vašu pozornosť
Zdroj: Dnes24.sk

Farmárske trhy

2. júna 14:00 v Čukoláde

Prídu farmári, syrári, džemikári, debničkári, včelári, bylinkári. A budete si môcť opäť nakúpiť kvalitné a slovenské dobroty.

Prieniky k Schubertovi

2. júna od 19.00 vo Viole

V poradí tretí koncert z cyklu ViolaKlasik bude venovaný hudbe jedného z najväčších velikánov romantizmu – Franzovi Schubertovi.

PechaKucha Night

2. júna od 20.20 vo Wave

Už sedemnáste pokračovanie PechaKucha Night – celosvetovo známeho podujatia, kde kreatívni a inšpiratívni hostia zdieľajú svoje myšlienky, nápady, projekty, skutočne všeličo. Dynamický formát prezentácie 20×20 už inšpiroval mnohých.

Deň otvorených dverí v DJZ

3.júna o 14:00 v DJZ

Už 12. ročník tradičnej akcie Divadla Jonáša Záborského Prešov pre malých aj veľkých s chuťou zabaviť sa a dozvedieť sa viac o divadelnom zákulisí.

Deň hasičov

3. júna 15:00 v Eperii

V exteriéri nákupného centra sa môžete tešiť na prehliadku súčasnej hasičskej techniky, ukážku vystrihovania zranených osôb z havarovaných vozidiel či ďalšie zaujímavosti. Podujatie v spolupráci s Krajským a Okresným riaditeľstvom Hasičského a záchranného zboru v Prešove a Krajským múzeom v Prešove.

Hrnček var

3. júna 16:00 v Kultúrnom dome na Solivare

Čo sa stane, keď zabudneme používať slovíčka prosím, ďakujem a prepáč? Prezradí nám to hrdinka Henrieta s jej kúzelným hrnčekom.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie