Krimi

Šok pre majiteľa v záhradkárskej osade na Šidlovci: Niekto mu zbúral chatu!

Podľa polície došlo pri Prešove k poškodeniu chaty, jej majiteľ tak zažil nepríjemné prekvapenie. Stať sa tak malo na Šidlovci – časť Konvalinka.

Ilustračný obrázok k článku Šok pre majiteľa v záhradkárskej osade na Šidlovci: Niekto mu zbúral chatu!
Zdroj: KR PZ v Prešove

Prešovčan v utorok dopoludnia osobne na polícii oznámil poškodenie murovanej chaty, ku ktorému došlo v priestoroch Záhradkárskej osady Šidlovec – časť Konvalinka.

„Následným preverením tohto oznámenia bolo zistené, že zatiaľ neznámy páchateľ jednopodlažnú murovanú chatku aj so zariadením úplne zbúral. Stať sa tak malo v dobe od 28.09.2019 do 02.10.2019, majiteľovi vznikla škoda vo výške 1 200 eur,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová.

Polícia podľa slov hovorkyne týmto vyzýva občanov, ktorí by vedeli poskytnúť akékoľvek informácie k tejto veci, aby tak urobili na známom telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov – Sever začal trestné stíhanie pre prečin poškodzovanie cudzej veci,“ dodala Ligdayová.

A vo videu si nezabudnite pozrieť praktické informácie k volaniu na známe číslo 158.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie