Krimi

Polícia prosí o pomoc: Hľadá svedkov nehody, pri ktorej zomrel mladý vodič

Polícia hľadá svedkov smrteľnej dopravnej nehody, ku ktorej došlo 18. januára podvečer na ceste medzi obcou Kapušany a mestom Prešov. Dôvodom je objektívne prešetrenie jej okolností.

Ilustračný obrázok k článku Polícia prosí o pomoc: Hľadá svedkov nehody, pri ktorej zomrel mladý vodič
2
Galéria

„Devätnásťročný vodič osobného vozidla značky Škoda, pochádzajúci z obce Chmeľov, z doposiaľ presne nezistenej príčiny prešiel s vozidlom do protismeru, kde narazil do protiidúceho nákladného vozidla značky Volvo, ktorého vodičom bol 38-ročný Poliak. Vodič osobného vozidla pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahol. Vodič nákladného vozidla bol na mieste podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok bol negatívny. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove v danom prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ priblížila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Polícia žiada prípadných svedkov, ktorí sa v tom čase nachádzali na uvedenom mieste alebo ktorí by mohli poskytnúť akékoľvek informácie, aby sa prihlásili na telefónom čísle 158.

Môžu tak urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo prostredníctvom stránky Policajného zboru na sociálnej sieti. Rovnako sa môžu na políciu obrátiť i v prípade, že potrebujú ďalšie informácie.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Čítajte viac

Tragická zrážka s kamiónom: Mladý vodič zraneniam na mieste podľahol
2
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM