Kultúra

Podujatia na prelome rokov: V Prešove budú na programe aj silvestrovské oslavy

Prešovčania si na prelome rokov 2019 a 2020 môžu vybrať zaujímavé podujatia, ktoré sa oplatí zažiť. Začne hádzanársky turnaj, no prím hrá Silvester.

Ilustračný obrázok k článku Podujatia na prelome rokov: V Prešove budú na programe aj silvestrovské oslavy
Foto: Ľubomír Hudačko

Silvester 2019

31. decembra 22.00 hod. v Encore

Oslávte Silvester 2019 spolu s priateľmi a privítajte nový rok 2020 vo veľkom štýle. Skvelá noc plná top hitov z celého roka ako aj overené klasiky od DJ Roman vás dostanú do tej správnej nálady.

Silvester – Glitter night

31. decembra 18.30 hod. v Poetike

Posledný deň roku môžete prísť vo všetkom, čo sa trbliece. Podávať sa bude silvestrovský specials, pripijete si na nové začiatky a zahájite vstup do Nového roka s optimizmom. Tešia sa DJ Šenky.

Mytológia a hviezdna obloha

2. januára 18.00 hod. v planetáriu

Súboje mýtických hrdinov, verná láska aj nenávisť. To všetko sa odohráva v pútavých mýtoch o súhvezdiach pod umelou hviezdnou oblohou planetária.

Najzábavnejší novoročný koncert

3. januára 18.00 hod. v Kine Scala

Najzábavnejší novoročný koncert pripravia moderátor a zabávač Štefan Skrúcaný a cimbalista a spevák Tomáš Oravec. Hostia: Monika Kandráčová, Marianna Železná a Cimbalowica.

Hummel 4 Sport Cup 2020

4. januára 16.30 hod. v športovej hale HA

Mládežnícky hádzanársky turnaj, ktorého 14. ročník sa uskutoční v termíne od 3. do 6. januára 2020. V sobotu 4. januára pôjde o oficiálne otvorenie.

Popolvár

5. januára 16.00 hod. v Babadle

Kde bolo, tam bolo. v sedemdesiatej siedmej krajine, za červeným morom, za skleným vrchom a za drevenou skalou býval kráľ, ktorý mal troch synov. Dvaja starší boli takto naoko poriadni šuhajci, ale tretí bol iba taký Popolvár, čo spoza pece ani nevyzrel.

Single radicals

5. januára 17.30 hod. v Stromoradí

Štyria single prešovčania, jedna noc v hudobnom klube, päť taktov opitosti a odhalenie túžob. Tragikomédia Single radicals je výpoveďou generácie ľudí, ktorí vysokú školu prednedávnom skončili a rozmýšľajú o tom, čo urobiť s načatým životom.

A na záberoch si pozrite aj to, aký bude Silvester v Bratislave, Košiciach či Banskej Bystrici. Kliknite si video.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie