Tomáš Šuhajda Rôzne

VIDEO: Humenné ešte skrýva viacero talentov. A toto je jeden z nich!

Beatbox je jeho život. Venuje sa mu už 6 rokov, počas ktorých sa stihol zúčastniť množstva akcií a súťaží. Reč je o mladíkovi Máriovi Krivdovi (ročník 1994), ktorý sa Humenčanom predstaví naživo aj dnes večer.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Humenné ešte skrýva viacero talentov. A toto je jeden z nich!
Zdroj: Dnes24.sk

Máriove pódiové meno je FeskyOne. „Začal som s tým spontánne. Po zhliadnutí beatboxového videa som si povedal, že to chcem skúsiť,“ povedal mladý Humenčan, ktorý si každý deň dopraje aspoň 90-minútový tréning. Aj keď zatiaľ je beatbox predovšetkým jeho hobby, v budúcnosti by rád patril k profesionálom.

Naživo aj dnes večer

Mário sa Humenčanom predstaví aj dnes večer v Dancing Bar Hell od 20:00 hod, pričom už aj v minulosti vystúpil vo viacerých humenských podnikoch. Ak chcete byť informovaní o jeho ďalších akciách či o novinkách v jeho kariére, sledujte ho na Facebooku.

Čo je beatbox?

Beatbox znamená vytváranie tónov ktoré imitujú bubeníka alebo perkusie iba ústami, bez použitia hudobných nástrojov. Deje sa tak pomocou cieleného ovládania jazyka, líc, krčných svalov a kontroly dychu. Tým sa docieli efekt napodobenia rytmu a rôznych nástrojov. ( Zdroj: Wikipédia)

VIDEO: Humenné skrýva viacero talentov. A toto je jeden z nich!
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM