Tomáš Šuhajda Rôzne

Ukážte, akí ste lokálpatrioti a koľko toho viete o známej humenskej dominante (kvíz)

Netreba ho nikomu špeciálne predstavovať, ani cezpoľným. Rímskokatolícky farský kostol Všetkých svätých je bez pochýb jednou z hlavných dominánt Humenného. Otestujte sa, ako dobre ho poznáte.

Ilustračný obrázok k článku Ukážte, akí ste lokálpatrioti a koľko toho viete o známej humenskej dominante (kvíz)
Zdroj: Dnes24.sk

Farský kostol Všetkých svätých je národnou kultúrnou pamiatkou a jedným zo symbolov mesta Humenného. Ukážte, akí ste lokálpatrioti a trúfnite si na 10 otázok, týkajúcich sa práve tohto kostola.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako ste na tom :).

Hrajte tu: Ako dobre poznáte dominantu Humenného?

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte históriu humenského športu, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Humennom, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM