Tomáš Šuhajda Rôzne

TOP témy v roku 2013 na portáli Humenné24: Neuhádnete, ktorý článok mal viac ako 14 000 kliknutí!

Sme tu s Vami ešte len od marca 2013, no aj za tento krátky čas si portál Humenné24 dokázal získať množstvo čitateľov. Mesačne má stránka už okolo 100 000 návštev, za čo sme vám veľmi vďační! Na konci kalendárneho roka ponúkame zaujímavý prehľad najklikanejších článkov.

Ilustračný obrázok k článku TOP témy v roku 2013 na portáli Humenné24: Neuhádnete, ktorý článok mal viac ako 14 000 kliknutí!
Zdroj: Dnes24.sk

Medzi najsledovanejšiu oblasť patrí, pochopiteľne, Krimi. V tomto prehľade sme sa však všetky smutnejšie a negatívne témy rozhodli vynechať a nepripomínať ich… Pozrite si takto upravenú TOP 6!

6. Piesok zo Sahary

30. mája prekvapili Humenčanov ich špinavé okná a autá. Ako prví sme priniesli informáciu, že to mohli zapríčiniť kvapky dažďa s čiastočkami piesku a prachu. A tie malo prifúknuť až z ďalekej africkej Sahary. Informácie neskôr potvrdili aj meteorológovia. Článok nájdete TU!

5. Sprejeri pod nadjazdom

Betónové piliere cestného nadjazdu v Humennom sa 17. augusta zmenili na originálnu galériu. S kamerou sme sa boli pozrieť, ako neuveriteľné obrazy vznikajú. Článok + video TU!

4. Totálne vybookované hotely v Humennom?

14. októbra sme vám priniesli informáciu z tlačovky samosprávy, ktorá spoločne s prezidentom ZK Vihorlat Snina Jaroslavom Zarembom potvrdila organizáciu majstrovstiev sveta v zápasení kadetov – Humenné 2014. Podľa primátorky mesta Jany Vaľovej sú na 3 týždne úplne vybookované kapacity hotelov. Prečítajte si článok TU!

3. Prechádzka podchodom na videu

Najčerstvejšia TOP-ka. 23. decembra otvorili po rekonštrukcii podchod a my sme sa tam boli s kamerou pozrieť. Možno trochu prekvapivo, no na nový šat podchodu boli zvedaví tisícky čitateľov. Viac TU!

2. Nahý mladík v centre

Mladý chlapec vyzlečený donaha utekal južným námestím. Jeho parťák pritom bežal za ním a celú scénu navyše mobilom nahrával… Túto správu sme zverejnili 1. októbra a v ďalšom pokračovaní článku sme všetko uviedli na správnu mieru. Išlo o upútavku na 1. humenský film Stálo to za to, ktorého bol portál Humenné24 hlavným mediálnym partnerom. Článok nájdete TU!

1. Príbeh Domaše

A je to tu. Článok zo 7. novembra, ktorý mal presne 14 041 kliknutí, reálnych čitateľov tak mohlo byť ešte oveľa viac. Príbeh Domaše v 13-tich minútach: Pozrite si jedinečné zábery, ktoré vás chytia za srdce! Opäť ako prví sme vás informovali o tejto perfektnej práci 4 autorov. Článok s videom TU!

V roku 2014 plánujeme na portáli Humenné24 opäť niekoľko noviniek, naše služby chceme neustále vylepšovať tak, aby ste tu našli nielen vždy prvé informácie, ale aj množstvo zábavy. Ešte raz ĎAKUJEME, že nás čítate. A v novom roku prajeme všetko najlepšie!

TOP 2013
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM