Tomáš Šuhajda Rôzne

Odvádzajú vynikajúcu prácu: Títo humenskí doktori patria medzi TOP lekárov na Slovensku!

V druhom ročníku projektu s názvom TOP Lekári na Slovensku, ktorý vyhlásili v tomto roku Zdravotnícke noviny v spolupráci s Hospodárskymi novinami, zožali úspech aj dvaja lekári z Humenného.

Ilustračný obrázok k článku Odvádzajú vynikajúcu prácu: Títo humenskí doktori patria medzi TOP lekárov na Slovensku!
Foto: Tomáš Šuhajda / Zdroj: Dnes24.sk

Cieľom projektu je postupne predstaviť špičku odborníkov z rôznych odborov slovenskej medicíny. Zoznam nominovaných vznikol na základe výberu, na ktorom sa podieľali hlavní odborníci ministerstva zdravotníctva z jednotlivých špecializácií. Na základe výzvy organizátorov sa do hlasovania zapojila široká zdravotnícka verejnosť, vrátane medicínskych pracovníkov zo štátnych a súkromných nemocníc.

Do nominácie sa dostala stovka odborníkov z každého odboru, medzi ktorými nechýbajú lekári pôsobiaci v Nemocnici A. Leňa v Humennom. Medzi najlepších patria MUDr. Mária Vasilová v odbore neonatológia a MUDr. Jaroslav Nemjo v odbore pneumológia.

A čo viac, primárka novorodeneckého oddelenia Nemocnice A. Leňa Mária Vasilová sa dostala medzi trojicu odborníkov vo svojej špecializácii, ktorí dostali najväčší počet hlasov!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM