Tomáš Šuhajda Rôzne

Ste doma v histórii humenského športu? Otestujte si svoje vedomosti v KVÍZE

Zlé, ale i úspešné časy zažíval od počiatku humenský šport prostredníctvom jednotlivých klubov... Otestujte sa, ako dobre poznáte jeho históriu! 10 otázok a na každú máte 10 sekúnd.

Ilustračný obrázok k článku Ste doma v histórii humenského športu? Otestujte si svoje vedomosti v KVÍZE
Zdroj: TASR

Pamätáte sa na plný futbalový štadión, ktorý sa momentálne obnovuje alebo na nie tak dávne volejbalové majstrovské oslavy? Ukážte, akí ste lokálpatrioti a trúfnite si na 10 otázok, týkajúcich sa histórie športu v Humennom.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako ste na tom :)

Hrajte tu: Otestujte sa, ako ste doma v histórii humenského športu

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Humennom, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM