Tomáš Šuhajda Rôzne

Slávny rodák Marián Čekovský v humenskej nemocnici: Pozrite si rozuzlenie, čo tam robil!

V stredu popoludní sa objavil v nemocnici v Humennom známy humenský rodák Marián Čekovský. Čo robil tento vynikajúci muzikant, ale aj zabávač či moderátor na detskom oddelení?

Ilustračný obrázok k článku Slávny rodák Marián Čekovský v humenskej nemocnici: Pozrite si rozuzlenie, čo tam robil!
Zdroj: Dnes24.sk

V rámci veľkých rekonštrukcií, ktoré v poslednom období prebiehali a ešte budú prebiehať v areáli humenskej nemocnice Svet Zdravia, sa detské oddelenie presťahovalo do budovy nového internistického pavilóna (budova LDCH). A práve v stredu 4.2. bola na programe jeho oficiálna prezentácia, nové priestory detského oddelenia predstavili okrem ľudí z vedenia nemocnice a spoločnosti Svet zdravia aj žiaci súkromnej základnej školy umenia MÚZA a Marián Čekovský!

Ten okrem toho, že stihol vyčariť úsmev na tvári hospitalizovaných detských pacientov, v rámci prezentácie v skratke opísal svoje spomienky na humenskú nemocnicu, odhalil veľký obraz na stene, a to spoločne so žiakmi spomínanej umeleckej školy, z ktorej pochádzajú aj jeho autori a napokon nemocnicou zaznel aj najznámejší hit Mariána Čekovského. Pozrite si VIDEO.

Detské oddelenie pôvodne fungovalo na dvoch poschodiach, po novom je umiestnené na jednom poschodí (štvrté), kde sú po rekonštrukcii nové podlahy, maľovka, elektrické rozvody a sociálne zariadenia. Vybudované boli taktiež dve nadštandardné izby so samostatným sociálnym zariadením a s možnosťou ubytovania sprevádzajúcej o­soby.

Oficiálne predstavené nebolo len detské oddelenie, ale aj celá prvá vlna už zrealizovaných investícií, ktoré nemocnica ohlásila v celkovej rekordnej výške 1,7 milióna eur minulý rok. Všetky informácie vám postupne prinesieme na 24-ke…

Slávny rodák Marián Čekovský v humenskej nemocnici
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM