Tomáš Šuhajda Rôzne

Posledné úpravy humenskej kapely na debutovom albume: Vonku je nový song aj obal CD

Humenská kapela, ktorá je v meste známa predovšetkým fanúšikom tvrdšej muziky, funguje s viacerými obmenami už takmer 10 rokov. Toto však bude ich prvý album a máme sa na čo tešiť!

Ilustračný obrázok k článku Posledné úpravy humenskej kapely na debutovom albume: Vonku je nový song aj obal CD
Zdroj: Dnes24.sk

Debutový album skupiny .STEPASIDE. bude na svete o pár týždňov a poznáme už aj jeho názov – The Point of Expression. V týchto dňoch pustila kapela do éteru skladbu Inhale the Sky, ktorá sa bude na tomto albume nachádzať. Vypočujte si ju vo videogalérii.

V tej nájdete už aj titulnú fotografiu, ktorá bude zdobiť obal pripravovaného CD. „Jej autorom je talentovaný Humenčan Martin Smolák,“ informoval Humenné24 spevák a gitarista kapely Miro Selecký.

„Všetky skladby sú čo sa týka nahrávania prakticky dokončené. Teraz prichádza na rad takisto nesmierne dôležitá časť nahrávacieho procesu, a to mix a mastering jednotlivých piesní, aby skladby dostali čo najlepšiu možnú zvukovú podobu,“ opísal aktuálny stav prác na albume Miro.

Texty skladieb plné metafor sú väčšinou dosť osobné a Miro ich pochopenie necháva na predstavivosti poslucháča. Najpodstatnejší je podľa neho celkový pocit, ktorý vo vás pieseň vyvolá. „A to, či si v nej poprípade dokážete nájsť svoj vlastný životný príbeh,“ uzavrel spevák kapely .STEPASIDE.

Novinky zo života kapely môžete sledovať na jej facebookovej stránke TU!

Stepaside - Inhale the Sky
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM