Tomáš Šuhajda Rôzne

Plesová sezóna začína aj v Humennom: Kde a kedy môžeme pretancovať noc?

Pred nami je dlho očakávaná plesová sezóna. Príležitosť na kúpu novej róby budú mať dámy aj v našom meste. Zisťovali sme, kde sa v Humennom a okolí bude plesať.

Ilustračný obrázok k článku Plesová sezóna začína aj v Humennom: Kde a kedy môžeme pretancovať noc?
Foto: Monika Vengrínová / Zdroj: Dnes24.sk

Už túto sobotu 17. januára organizuje Obvodná poľovnícka komora Humenné a Regionálna organizácia SPZ Humenné 2. ročník poľovnického plesu, ktorý sa uskutoční v mestskom kultúrnom stredisku. Do tanca bude hrať hudobná skupina Rolland z Čirča. Cena vstupenky je 25 eur na osobu.

Dňa 30.1. sa uskutoční 5. ročník mládežníckeho plesu v penzióne Aston v Humennom, ktorý organizuje Bratstvo pravoslávnej mládeže na Slovensku – skupina Humenné a Pravoslávna cirkevná obec v Humennom. O zábavu sa bude starať DJ Gabrielo. Cena lístka je 18 eur.

31. januára je na programe 17. Reprezentačný ples mesta Humenné v kultúrnom stredisku. V programe vystúpia známy zabávač Peter Marcin, česká speváčka Ilona Csáková či Ľudová hudba Prešovčan. Vstupné je 40 eur.

7. februára organizuje vo svojich priestoroch ples hotel Alibaba. Hrať bude skupina Rytmic. Vstupné na jednu osobu predstavuje 24 eur.

Opäť nebude chýbať ani mládežnícky ples v réžii Mládežníckeho parlamentu FreeMar. Druhý ročník sa uskutoční presne na Valentína 14. februára v spoločenskej sále ROH. O zábavu sa postará DJ Only, nebude chýbať ani svetelná šou. Cena lístka je 20 eur.

Taktiež 14. februára sa uskutoční charitatívny Valentínsky reprezentačný ples ľudí dobrej vôle, v kultúrnom stredisku. Do tanca budú hrať skupina Synkopy a ĽH Muzikanci raslavické, v programe vystúpi Jožko Jožka. Cena lístka je 30 eur.

Do tretice 14. februára bude v Humennom aj 3. Fašiangový ples priateľov pod organizačnou taktovkou Kaderníctva Extra a to v Bowlingu na Sídlisku III. Hrať bude skupina Gallant. Cena za pár, teda pre 2 osoby, je 60 eur.

Poznámka: Vychádzali sme prevažne z informácií dostupných na internete, nezaručujeme ich aktuálnosť. Zoznam plesov budeme aktualizovať. Ak o nejakých v našom meste alebo aj okolí viete, dajte nám vedieť na suhajda@global24.sk, ďakujeme.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM