Oslavy 700. výročia Humenného zacítite aj na pošte: Aha, čo vás tam bude čakať
Počas Pamätných dní mesta Humenné pripravila radnica v spolupráci so Slovenskou poštou pre verejnosť ešte jedno prekvapenie.
Vo štvrtok odštartujú Pamätné dni mesta Humenné. Potrvajú štyri dni a pri príležitosti 700. výročia prvej písomnej zmienky o meste je pripravený bohatý program.
Humenčania a spol., ale aj návštevníci mesta zo širšieho okolia sa môžu okrem iného tešiť na Kristínu, Adama Ďuricu, Lenku Rakárovú a Lady Colors, Štátnu filharmónia Košice, Mariána Čekovský, Richarda Herrgotta, Hex, Alphaville… Kompletný program nájdete tu.
A okrem mnohých iných sprievodných akcií bude vo štvrtok 14. septembra cítiť oslavy aj na miestnej pošte. Posielať bude možné listové zásielky opečiatkované špeciálnou pečiatkou vytvorenou pri príležitosti sedemstých osláv nášho mesta.
„Príležitostná pečiatka bude k dispozícii vo štvrtok na Pošte 1 v Humennom, v priehradke označenej logom osláv. Záujemcovia si budú môcť dať opečiatkovať nielen známky zakúpené v TIC, ale aj iné donesené tlačoviny,“ ozrejmila Michaela Dochánová z tlačového referátu Mestského úradu v Humennom.
Titulné foto: ilustračné
