Tomáš Šuhajda Rôzne

Naozaj netradičný spôsob krádeže triednej knihy: Maturanti z GAGLS sa zahrali na indiánov a kovbojky!

Advent už začal a obdobie stužkových sa skončilo! Na záver vám prinášame ešte jedno VIDEO z pečatenia triednej knihy. Maturanti zo 4.C na Gymnáziu arm. gen. L. Svobodu odsunuli tradičných mafiánov mimo diania a zahrali sa na indiánov a kovbojky. Pozrite si ich príbeh.

Ilustračný obrázok k článku Naozaj netradičný spôsob krádeže triednej knihy: Maturanti z GAGLS sa zahrali na indiánov a kovbojky!
Zdroj: YouTube.com

Indiáni vs. kovbojky

Hlavnou myšlienkou filmu je boj medzi skupinkou indiánov a kovbojok. Indiáni sa snažia získať triednu knihu od kovbojok už od nepamäti, no nedarí sa im. Zatiaľ čo sa kovbojky pripravujú na oslavy jesennej rovnodennosti, ani netušia, že indiáni chystajú veľký útok, aby sa konečne zmocnili triednej knihy…

Medzi Hankovcami a Koškovcami

Natáčalo sa pri lese medzi Hankovcami a Koškovcami. „Triednu knihu sme sa snažili „ukradnúť“ čo najnetradičnejším spôsobom,“ vysvetľuje pre Humenné24 maturant a zároveň aj autor videa Tibor Koškovský.

Extrémne krátky čas

Všetko museli natočiť v extrémne krátkom čase, natáčanie trvalo menej ako 3 hodiny… „Na natáčanie sme mali veľmi málo času a nie veľmi dobré podmienky, keďže sa rýchlo stmievalo. Problémom bolo aj počasie, čo pocítili hlavne „indiáni“, ktorí v tej zime museli byť oblečení len vo vreciach,“ opisuje ďalej priebeh natáčania Tibor, podľa ktorého sú za týchto podmienok spolu so spolužiakmi s výsledkom spokojní.

Naozaj netradičný spôsob krádeže triednej knihy: Maturanti z GAGLS sa zahrali na
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM