Tomáš Šuhajda Rôzne

Najčítanejšie témy týždňa v kocke: Nové kamery aj krutá smrť v Humennom

V Humennom a okolí aj uplynulý týždeň zarezonovalo mnoho udalostí a správ. Prečítajte si 7 najčítanejších tém na našom spravodajskom portáli Humenné 24 v jednej kocke.

Ilustračný obrázok k článku Najčítanejšie témy týždňa v kocke: Nové kamery aj krutá smrť v Humennom
Zdroj: TASR

Na sklonku roka 2014 pribudlo v Humennom 6 nových kamier napojených na mestskú políciu, monitorujú a zaznamenávajú nepretržite 24 hodín denne. Pozrite, kde presne boli umiestnené.

Humenská samospráva sa púšťa do boja proti domácemu násiliu netradičným projektom. Podieľať sa na ňom budú aj osobnosti mesta. Viac info nájdete TU.

Večer šiel spať, no ráno sa už žiaľ nezobudil… Počasie si v našom meste vyžiadalo smutnú daň. Silné mrazy, ktoré v uplynulých dňoch prevládali, boli doslova peklom predovšetkým pre bezdomovcov a v Humennom sa stali pre jedného z nich osudnými… Viac TU.

Do života mladého chlapca vstúpi zo dňa na deň brat, ktorý je úplne iný než on. Neberie ho ako kamaráta a ako brata už vôbec. Stane sa však niečo, čo brutálne zmení jeho život a dôležitú úlohu v tejto zmene zohraje aj jeho nevlastný brat… Tak takto znie stručný opis nového humenského filmu Nezabúdaj na sny, ktorého premiéra je na programe už 19. januára v kine Fajn!

V malej dedinke zo susedného okresu sa skupinka novozvolených poslancov zo Strany rómskej koalície postarala o poriadny šok. Pozrite, aké rozhodnutie učinili!

Na deň, keď si poviete svoje veľké áno, sa len tak nezabúda. Vlani prežili práve takéto chvíle v Humennom viaceré zamilované páry. Sobáše ale u nás uzatvárali aj cudzinci. A pochádzali aj z poriadnej exotiky. Veď pozrite :).

Zaujímavé zistenia z Humenného: Koľko ľudí odchádzalo za prácou alebo školu? Štatisti sa pozreli v poslednom sčítaní obyvateľstva práve aj na túto oblasť a priniesli zaujímavé zistenia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM