Tomáš Šuhajda Rôzne

Mladý raper z Kamenice si servítku pred ústa nedáva: Vypočujte si ho v tomto videoklipe!

22-ročný mladík z Kamenice nad Cirochou vyštudoval Hotelovú akadémiu v Humennom a momentálne už dva roky žije a pracuje v Anglicku. Zároveň si však plní svoj sen a intenzívne sa venuje aj svojmu najväčšiemu hobby – rapu.

Ilustračný obrázok k článku Mladý raper z Kamenice si servítku pred ústa nedáva: Vypočujte si ho v tomto videoklipe!
Zdroj: Dnes24.sk

Raper Torbik, skutočným menom Lukáš Torba sa najnovšie objavil ako hosť vo videoklipe formácie Trac & 2N, v skladbe Ešte dnes (vo videogalérii), čo je prvým singlom na ich pripravovanom albume, ktorý by mal vyjsť niekedy v marci budúceho roka.

Osamelý jazdec

Len pred pár dňami publikoval Torbik aj inú skladbu – Osamelý jazdec, v ktorej si úlohy s Trac-om z formácie Trac & 2N vymenili a teraz bol jej hosťom mladší, len 17-ročný Trebišovčan. Skladbu nájdete TU!

Snom profesionálna kariéra

Lukáš sa zatiaľ venuje rapu výlučne ako svojmu hobby, ale… „Každý človek by sa rád živil tým, čo ho baví a ja teda rapom. Teraz ho robím ako hobby a pre potešenie, ale ak človek vníma spätnú väzbu od ľudí, tak má stále väčšiu a väčšiu chuť sa tomu naplno venovať,“ hovorí mladý raper z Kamenice.

Tvorba ovplyvnená prostredím

Torbik podľa jeho slov rapuje predovšetkým o svojich vnútorných pocitoch. „Ak mám pozitívne obdobie na texte to je poznať, ak zase pre zmenu neprežívam najlepšie obdobie alebo som zaujatý voči niečomu, tak to zo seba dostanem v skladbe,“ opisuje ďalej a dodáva, že jeho tvorbu ovplyvňuje aj to, v akom prostredí žije a akí ľudia ho obklopujú.

Vypočujte si Torbika vo videogalérii, skladbu začína Trac a po ňom to rozbalí mladý raper z nášho okresu.

Foto: archív lt

Mladý raper z Kamenice si servítku pred ústa nedáva: Vypočujte si ho v tomto vid
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM