Tomáš Šuhajda Rôzne

Máte už dosť slnenia pri vode? 7 víkendových akcií v Humennom a okolí, kde môžete vyraziť

Šnúra tropických dní pokračuje a nás čaká ďalší slnkom zaliaty víkend. Ak už ste slnením sa a víkendovaním pri vode presýtení, nezúfajte. V Humennom a jeho okolí sa dá koniec týždňa tráviť aj inak.

Ilustračný obrázok k článku Máte už dosť slnenia pri vode? 7 víkendových akcií v Humennom a okolí, kde môžete vyraziť
Zdroj: Dnes24.sk

Motozraz na Šírave

Už od štvrtka 13. augusta to na Šírave žije motorkami. V stredisku Hôrka sa koná štrnásty ročník podujatia s názvom Motozraz Sveta motocyklov, ktoré patrí k najväčším stretnutiam motocyklových nadšencov v strednej Európe. Trvať bude až do nedele 16. augusta, takže možnosť vyraziť tam máte aj cez víkend.

Zemplínsky jarmok

Keď sme už na Dolnom Zemplíne, v Michalovciach je v dňoch 14. – 16. augusta na programe Zemplínsky jarmok a jeho 46. ročník. Spolu s jarmokom sa tam ako zvyčajne konajú i Zemplínske folklórne slávnosti. Bližšie informácie nájdete tu.

Párty na námestí

15. august a na Námestí slobody v Humennom bude od 20:00 prebiehať veľká párty pod holým nebom s názvom SEAT IBIZA EXPRES STREET PARTY. Humenčanov budú baviť Mišo Sabo a DJ Tomáš z Rádia Expres a s nimi i Robert Burian, DJ Sukowach a hlavnou hviezdou večera bude Rytmus. Viac si môžete prečítať tu.

Kultúrne leto

Ako zvyčajne i túto nedeľu 16. augusta nebude na pódiu pri Fontáne lásky v Humennom chýbať kultúrna vložka. Predstaví sa Kladzanske Ľudove Divadlo (KĽUD) s hrou Kráľ Zempľina. Tá je na motívy skutočných udalostí. Začiatok je o 17:30.

Chládok v Kine Fajn

  • 15.8. o 15:00 V hlave. Animovaný, USA, slovenský dabing.
  • 15.8. o 17:00 Fantastická štvorka. Akčný, sci-fi, USA, český dabing.
  • 15.8. o 19:30 Krycie meno U.N.C.L.E. Komédia, akčná, USA, slovenské titulky.
  • 16.8. o 17:00 V hlave. Animovaný, USA, slovenský dabing.
  • 16.8. o 19:30 Krycie meno U.N.C.L.E. Komédia, akčná, USA, slovenské titulky.

Noc hradných zrúcanín

A na výber hneď dve možnosti. Stihnúť však môžete aj obidve :). Program ponúka Jasenovský i Brekovský hrad. Zažiť môžete neobyčajný sobotňajší večer. Čo sa bude na týchto hradoch diať 15. augusta, si prečítajte tu!

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM