Tomáš Šuhajda Rôzne

Kontroverzné video naháča bez cenzúry! Čítajte, čo prezradil hlavný aktér

Video, na ktoré si kliklo tisíce Humenčanov. Nahý mladík uteká južným námestím a jeho parťák to natáča... Že ide o upútavku k filmu už viete, čítajte však celú pravdu o tomto videu!

Ilustračný obrázok k článku Kontroverzné video naháča bez cenzúry! Čítajte, čo prezradil hlavný aktér
Zdroj: Dnes24.sk

Tým naháčom je Patrik Mihoč, ktorý stvárnil v natočenej komédii jednu z hlavných postáv. S nápadom natočiť bláznivé video nemal tento herec-amatér najmenší problém. „Som tak trochu exhibicionista, nemám problém s verejným vystupovaním akéhokoľvek druhu. V živote toho chcem vyskúšať čo najviac a toto bolo jedna z vecí, ktorá bola na zozname.“

Aj keď sa mu natočenie takejto kontroverznej upútavky spočiatku zdalo nereálne, nemal obavy do toho ísť. Vedel, že to môže zaujať a pomôcť tak spropagovať odvážny projekt.

Na podobné bláznivé nápady by sa nechal nahovoriť aj v budúcnosti. „Určite to nebolo prvé ani posledné bláznovstvo z mojej strany. Rád robím veci na ktorých sa ľudia smejú. Je potrebné šíriť pozitívnu energiu. Myslím si, že v dnešnej dobe je to nad zlato,“ hovorí Patrik.

A teraz najväčšie tajomstvo videa: bol nahý mladík skutočne úplne holý? Odpoveď nájdete v necenzurovanej verzii záberov vo videogalérii!

Kontroverzné video naháča bez cenzúry! Čítajte, čo prezradil hlavný aktér
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM