Tomáš Šuhajda Rôzne

Humenné čaká týždeň nabitý akciami: Na Halloweenskej párty sa predvedie aj Rytmus

Aj tento týždeň sa v našom meste uskutoční viacero rôznorodých podujatí a tieto predstavujú redakčný výber tých najatraktívnejších z nich.

Ilustračný obrázok k článku Humenné čaká týždeň nabitý akciami: Na Halloweenskej párty sa predvedie aj Rytmus
Zdroj: TASR

Utorok: Posledná aristokratka

Kino Fajn premieta v utorok o 19:30 hod. českú komédiu Jiřího Vejdělka s názvom Posledná aristokratka. Popis: Film sa odohráva v jeseni v roku 1996–1997, kedy je Frantiakovi Kostkovi vrátený zámok Kostka, ktorý bol v reštitúcii. Rodený Newyoran Frank s dcérou Máriou a temperamentnou, srdečnou ženou Vivien sa chystajú podniknúť výlet na zámok Kostka. Ich predstavy o zámku a Čechách, kde nikdy neboli, sú tak idealizované a romantické, že už samotný stret s českou realitou prinesie veľa zábavných situácií.

Streda: Animujem, animuješ, animujeme. Pridaj sa!

Na stredu so začiatkom o 10:00 hod. naplánovala NERV Platforma bezplatný a zaujímavý workshop s profesionálnou výtvarníčkou. Jeho účastníci nahliadnu do tajov, ako rozhýbať neživé predmety a naučia sa základné princípy animácie. Platforma sídli v priemyselnom komplexe na Laboreckej ulici.

Štvrtok: Halloween party

Vo štvrtok od 20:00 hod. sa v Humennom v Mestskej športovej hale uskutoční Halloweenská párty, akú podľa organizátorov toto mesto ešte nezažilo. Medzi interpretmi nebudú chýbať Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Graysecret Show, Roberto Chochola (CZ), Dj Robin & Bongoman Elizz, Porsche boy a ďalší…

Sobota: ŠK Gymnázium Humenné vs. VK Junior 2012 Poprad

Zatiaľ si počínajú stopercentne. Volejbalistov ŠK Gymnázium Humenné čaká ďalší dvojzápas 1. ligy mužov, skupiny východ. Na domácej pôde sa v sobotu predstavia proti tímu z Popradu. Začiatok prvého zápasu je o 10:00 hod. (2. zápas 12:00 hod.).

Sobota: HC 19 Humenné vs. HK 2016 Trebišov

6 zápasov, 18 bodov. Ani jediné zaváhanie. Taká je bilancia HC 19 Humenné v novej druholigovej sezóne. Vo svoj poslednom vystúpení rozstrieľali béčko Liptovského Mikuláša na jeho ľade 11:0. V sobotu privítajú doma Trebišov. Úvodné buly o 17:30 hod.

Nedeľa: Deti na hokej

V nedeľu od 14:45 hod. sa na zimnom štadióne uskutoční náborová akcia Deti na hokej. Určená je pre deti od 5 do 10 rokov. Najväčšou atrakciou bude maskot MS v ľadovom hokeji medveď Macejko. Viac info tu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Neunikla vám táto fotogaléria? Archívne fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť.

Zaspomínajte si: Archívne fotky podnikov, kam sa Humenčania chodievali baviť
4
Galéria
Zdroj: Okresný úrad Humenné

Na titulnej fotke: Rytmus, archív

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM