Tomáš Šuhajda Rôzne

Dve autá mužov zákona, mestská polícia i hasiči: Čo sa dialo na humenskom námestí?!

Na Námestí slobody v Humennom pri Ševčenkovej ulici bolo rušno. Na mieste sa zišli príslušníci štátnej i mestskej polície, ale aj hasiči. Tu je dôvod.

Ilustračný obrázok k článku Dve autá mužov zákona, mestská polícia i hasiči: Čo sa dialo na humenskom námestí?!
Zdroj: Dnes24.sk

Do redakcie nám zaslal foto čitateľ s tým, že celé sa to odohralo vo štvrtok okolo 19-tej a v okolí bolo podľa neho cítiť plyn. Zisťovali sme preto informácie priamo od záchranných zložiek.

Ako pre spravodajský portál Humenné 24 uviedol Stanislav Stríž z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (OR HaZZ) v Humennom, o 18:28 bola jednotka privolaná k drevenému stánku na Námestí slobody v Humennom z dôvodu úniku plynu.

„Po príchode bola už na mieste štátna polícia, ktorá zisťovala majiteľa predajného stánku. Súčinnosť poskytla aj mestská polícia, ktorá pomohla zistiť kontakt na majiteľa stánku,“ opísal situáciu Stríž.

Po príchode majiteľa sa podľa jeho ďalších slov hasiči dozvedeli, že ten v obedňajších hodinách odpojil propán-butánovú fľašu. „Z tejto fľaše mu pri manipulácii uniklo na zem malé množstvo plynu, ktorý spôsobil zápach pri stánku,“ uzavrel S. Stríž.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM