Tomáš Šuhajda Rôzne

Dobrá správa, Humenčania: Mestskú plaváreň po rekonštrukcii opäť otvorili!

Rekonštrukciou za približne 30 000 eur prešla v uplynulých týždňoch mestská plaváreň v Humennom. Po ukončení stavebných prác sú jej zrenovované priestory opätovne prístupné verejnosti.

Ilustračný obrázok k článku Dobrá správa, Humenčania: Mestskú plaváreň po rekonštrukcii opäť otvorili!
Zdroj: TASR

Starostlivosťou o humenskú plaváreň je poverená mestská organizácia s názvom Správa rekreačných a športových zariadení. Hovorkyňa radnice Michaela Slivková Kirňáková informovala, že verejné obstarávania na dodávateľa rekonštrukčných prác spustila samospráva začiatkom letných prázdnin. Víťazom súťaže sa stala následne firma s najnižšou cenovou ponukou.

„Rekonštrukčné práce v priestoroch plavárne pozostávali konkrétne z opravy mužskej a ženskej prezliekarne – šatne, sprchy, sušiarne, sauny a spojovacej chodby medzi mužskými a ženskými šatňami. Zrekonštruovanú plaváreň si mesto prevzalo 12. septembra. Plavecký ako aj detský bazén je prístupný verejnosti od dnešného dňa,“ priblížila hovorkyňa.

Ako ďalej uviedla, radnica sa plánuje pustiť v blízkej dobe aj do opravy zastaranej strechy na budove plavárne. Náklady tohto stavebného projektu budú známe až po výbere dodávateľa, ktorý vzíde z pripravovanej verejnej súťaže.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM