Tomáš Šuhajda Rôzne

Čítajte prví! Do kina prichádza nový humenský film od mladých tvorcov: Nezabúdaj na sny

Pamätáte sa ešte na prvý humenský film Stálo to za to? Pôvodne len prázdninová aktivita mladých Humenčanov na čele s Danielom Kontuľom beznádejne zaplnila humenské kino Fajn. Dnes je už na svete aj ich druhý film, ktorý by mal ešte lepší a to vo všetkom!

Ilustračný obrázok k článku Čítajte prví! Do kina prichádza nový humenský film od mladých tvorcov: Nezabúdaj na sny
Zdroj: Dnes24.sk

Do života mladého chlapca vstúpi zo dňa na deň brat, ktorý je úplne iný než on. Neberie ho ako kamaráta a ako brata už vôbec. Stane sa však niečo, čo brutálne zmení jeho život a dôležitú úlohu v tejto zmene zohraje aj jeho nevlastný brat… Tak takto znie stručný opis nového filmu Nezabúdaj na sny, ktorého premiéra je na programe už 19. januára v humenskom kine Fajn!

Ani v tomto filme by nemali chýbať komediálne vsuvky, ale taktiež tam zaznejú rôzne myšlienky, nad ktorými by sa mal zamyslieť každý z nás.

„Film vznikal od mája do januára tohto roku. Intenzívne točenie, denno-denne, trvalo od polovice júla do konca augusta. Jednu zo scén sme dotáčali ešte aj na Štedrý večer,“ prezradil režisér a hlavný kameraman nového filmu natočeného v našich končinách Daniel Kontuľ.

A v čom bude novinka lepšia oproti prvotine mladých tvorcov? Atraktívnejšie zábery a nielen z Humenného, ale aj okolitých miest, kvalitný zvuk počas celého filmu, autentické zvuky z daného prostredia, lepší strih, zaujímavejšie a pestrejšie výbery miest natáčania a…

Nechajte sa prekvapiť a príďte do humenského kina na premiéru filmu Nezabúdaj na sny už v pondelok 19. januára o 19:00.

Nezabúdaj na sny
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM