Správy

Očakávanie nového, ale aj návrat do starých koľají: Školský rok začal aj v Prešove

Nový školský rok 2019/2020 sa v pondelok začal aj pre žiakov v Prešove. No a 1014 z nich zasadlo do školských lavíc úplne po prvýkrát.

Ilustračný obrázok k článku Očakávanie nového, ale aj návrat do starých koľají: Školský rok začal aj v Prešove
5
Galéria

Nový školský rok úspešne odštartoval aj v Prešove. Primátorka mesta Andrea Turčanová a jej 2 zástupcovia sa prihovorili deťom v 7 školských zariadeniach.

Dobrou správou je, že z krajších a modernejších priestorov sa v novom školskom roku môžu tešiť deti v MŠ Čapajevova, Važecká a Sládkovičova.

Žiaci v ZŠ Matice slovenskej a ZŠ Šmeralova si zas na hodinách telesnej výchovy či počas krúžkov zašportujú v moderne vybavených telocvičniach.

Primátorka Prešova Andrea Turčanová navštívila ZŠ Sibírsku a MŠ Sládkovičovu. Prvý zástupca primátorky Vladimír Feľbaba zas povzbudil žiakov na začiatku nového školského roka v ZŠ Prostějovská, ZŠ Matice slovenskej a v MŠ Važecká.

Druhý zástupca primátorky Pavol Neupauer navštívil deti v Základnej škole Šmeralova a poprial krásny školský rok aj najmenším deťom v škôlke na Čapajevovej ulici. Mesto Prešov všetkým deťom praje krásny a úspešný nový školský rok 2019/2020.

A v obrazoch si pozrite zábery z odštartovania nového školského roku v našom meste. Kliknite si fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Aj v Prešove zasadli žiaci do lavíc: Fotografie z odštartovania školského roka
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie