Ľubomír Hudačko Kultúra

Najbližší program podujatí v Prešove? Prídu Valábik s Gáboríkom aj Eva Holubová

V priebehu ďalších januárových dní nás čaká pestrý kultúrny program. Začína sa už v piatok tradičnou Burzou starožitností, ale pripravené sú aj ďalšie tipy.

Ilustračný obrázok k článku Najbližší program podujatí v Prešove? Prídu Valábik s Gáboríkom aj Eva Holubová
Zdroj: Dnes24.sk

Prešovský Park kultúry a oddychu (PKO) divákov hudby či humoru poteší silným programom. V priebehu januára sa chystajú viaceré podujatia, ktoré stoja za pozornosť. Ponúkame ho v nasledujúcom prehľade.

Burza starožitností a kuriozít

13.01.2023 od 08:00 hod. na Pešej zóne

Zberatelia starožitností, mincí, bankoviek, známok, pohľadníc, nálepiek, odznakov, medailí, vyznamenaní, kníh, obrazov, porcelánu, hodín, historických zbraní a iných zberateľských zaujímavostí majú v centre Prešova opäť svoju šancu.

Štefan Štec: Novoročný koncert

15. januára od 19.00 v Kine Scala

So Štefanom Štecom a koledami bude príležitosť pripomenúť si pokoj sviatočných chvíľ. Spievať a hrať bude Fajta, ktorá svojou energiou nenechá sedieť žiadneho diváka. Zaznejú starodávne rusínske koledy, ale aj prekrásna nová skladba Žaľ.

Silné reči

26. januára od 19.00 hod. v Kine Scala

Silné Reči prinesú viac smiechu v závere januára, takmer dve hodiny plné autorského humoru zabezpečia komici Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Michael Szatmary a Joe Trendy.

Boris&Brambor

28. januára od 18.00 hod. v Kine Scala

Podcast a talkshow Boris&Brambor pre fanúšikov športu, ale nielen pre nich, privíta tentokrát Prešov. Boris Valábik a Marián Gáborík sa tešia na stretnutie s fanúšikmi podcastu a TV show priamo u nich „doma“. Diváci sa budú môcť opýtať naživo a ich atraktívnych hostí čokoľvek, čo ich bude zaujímať. Hosťami budú Marián Čekovský a Tomáš Hudák.

Holubice: Dcéra a matka roka

29. januára od 19.00 hod. v Kine Scala

Jedinečná show, ktorá nás vezme na zábavný výlet do života známej herečky čaká Prešovčanov takisto v závere januára. Vtipné príhody, kariérne vzostupy aj osobné pošmyknutia namiešané v jeden konverzačný koktejl budú podávať matka Eva Holubová a jej dcéra Karolína.

ilustračné foto

Viac správ z Prešova a okolia:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM