Ľubomír Hudačko Kultúra

Náhradný termín Miss Domaša je už známy: Podujatie bude mať pozmenený program

Počasie tento rok neprialo ani súťaži Miss Domaša. Akciu v pôvodnom termíne kvôli smršti napokon zrušili. Známy je však už náhradný termín jej konania.

Ilustračný obrázok k článku Náhradný termín Miss Domaša je už známy: Podujatie bude mať pozmenený program
Zdroj: Dnes24.sk

Náhradný termín tohto známeho podujatia je stanovený na piatok 18.8. a sobotu 19.8. Uskutoční sa v rekreačnom stredisku Tíšava – Valkov – Domaša. A pre návštevníkov bude pripravená aj akcia ako odškodné a to 1+1 vstupenka zdarma.

Akcia ako odškodné

„Každý návštevník, ktorý prišiel na pôvodný termín 8. júla 2017, dostane po predložení pôvodného lístka/pásky alebo iného dokladu jednu novú vstupenku ako bonus,“ prezradili organizátori.

Obľúbené podujatie má okrem stanoveného nového dátumu aj pozmenený program. V piatok 18. augusta bude prebiehať finálový večer súťaže krásy a to v sprievode známych hudobných mien.

V pozmenenom programe však diváci neuvidia Davida Kollera a to pre kolíziu termínov, ale príde kapela Gladiator, Michaella, Lukáš Adamec a tiež aj Celeste Buckingham. A z pôvodnej zostavy účinkujúcich ostávajú Beáta Dubasová, Marián Čekovský, Igor Kmeťo ml. i Traky. Finále budú moderovať Ľuboš Sarnovský a Michal Hudák.

Finalistky Miss Domaša o priazeň zabojujú v kategóriách, I.Vicemiss, II.Vicemiss, Miss Sympatia, Miss Internet, Miss Bronx, Colors Girl a Miss hotel Plejsy.

V sobotu aj diskotéka

„V sobotu potom program pokračuje koncertom Michaelly, Mariána Čekovského, veľkou Video diskotékou s Dj Rudom Voitom a DJ A-Z Best-om a Rasťom Matijom až do skorých ranných hodín s laserovo svetelnou show,“ dodali na záver organizátori podujatia.

Foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie