Futbal

Majú nového trénera: Futbalistov Tatrana Prešov povedie bývalý hráč Peter Petráš

V III. lige budú futbalisti Tatrana Prešov nastupovať pod vedením bývalého hráča Petra Petráša. Ten sa stal novým trénerom a aj športovým riaditeľom.

Ilustračný obrázok k článku Majú nového trénera: Futbalistov Tatrana Prešov povedie bývalý hráč Peter Petráš
Zdroj: TASR

Klubový web Tatrana Prešov informuje, že na lavičku zelenobielych zasadne bývalý hráč Tatrana Peter Petráš. Okrem toho, že bude trénerom, zastávať bude aj pozíciu športového riaditeľa. S novým mužstvom absolvoval úvodný tréning v sobotu 6. júla. Jeho asistentom bude Jozef Kováč.

V minulosti si zahral aj za reprezentáciu a na klubovom poli dosiahol úspech s Artmediou Petržalka v sezóne 2005/2006. Bol pri jedinom víťazstve slovenského mužstva v základnej skupine Ligy majstrov, gólom na 2:1 sa dokonca aj podieľal na obrate v zápase s FC Porto. V Tatrane pôsobil štyri roky, naposledy si jeho dres obliekal v sezóne 2012/2013. V minulej sezóne hral v Interi Bratislava a v Petržalke, následne ako tréner pôsobil v seniorskom mužstve FC Jelka, s ktorým sa mu v nedávno skončenej sezóne podarilo postúpiť do 5. ligy.

A viete, čo nové je na Kalvárii? Pribudol tam lákavý ďalekohľad. A ako to na mieste vyzerá si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Na obľúbenom mieste v Prešove pribudla novinka: Je ňou vyhliadkový ďalekohľad
3
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie