Ľubomír Hudačko Rôzne

Leto, oddych a pohoda: Tráviť ho môžete aj pri Prešove na Sigorde, VIDEO

Už ste skúsili využiť letné prázdniny aj na oddych neďaleko Prešova? Práve tam sa nachádza aj lákavý areál s prírodou naokolo a veľkým kúpaliskom.

Ilustračný obrázok k článku Leto, oddych a pohoda: Tráviť ho môžete aj pri Prešove na Sigorde, VIDEO
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Na Sigorde je príjemné prostredie obklopené prírodou Slanských vrchov a najmä staršie ročníky to veľmi dobre vedia. Koncom minulého storočia to bolo obľúbené miesto na opekačky a kúpanie sa vo vodnej nádrži. V súčasnosti však návštevníci majú šancu okrem toho vyskúšať aj veľké umelé kúpalisko so slanou vodou, pretože Sigord ponúka aj takúto možnosť. K dispozícii sú i športové ihriská či cykloturistika.

Ak sa rozhodne ísť osviežiť na kúpalisko, ako dospelí si pripravte 4 eurá na celý deň. Deti a dôchodcovia za rovnaký čas zaplatia 2 eurá.

Slová návštevníkov

„Na Sigord sme sa rozhodli prísť kvôli peknému prostrediu a chceniu zmeniť lokalitu, pretože tu sme ešte neboli a trávili sme čas inde. Vyzerá to tu pekne, ani cena nie je zlá, takže za nás spokojnosť,“ povedala nám návštevníčka Petra s rodinou. Areál si pochvaľoval aj Šimon, ktorý cestoval z neďalekej Dulovej Vsi.

„Boli sme tu aj minulý rok a prídeme zrejme opäť, pretože deti rady trávia čas pri vode. Určite je tu čo zlepšovať, asi ako všade inde, ale inak je to fajn,“ povedal. No a ako to na mieste vlastne vyzerá si už pozrite v priloženej fotogalérii a videu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Príroda aj relax: Sigord pri Prešove ponúka i takéto scenérie, FOTO
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie