Ľubomír Hudačko Kultúra

Dobrá nálada vďaka Sedmičke bez záruky: Známe tváre zabávali Prešovčanov, FOTO

V mikulášsky predvečer dostali Prešovčania darček v podobe dobrej nálady. Sedmička bez záruky vo veľkom zabávala a glosovala nielen aktuálne udalosti.

Ilustračný obrázok k článku Dobrá nálada vďaka Sedmičke bez záruky: Známe tváre zabávali Prešovčanov, FOTO
14
Galéria

V Kine Scala sa vypredaná sála zvíjala od smiechu od úvodného príhovoru moderátorky Eleny Vacvalovej. Tá sa hneď posťažovala, že kamera v televízii pridáva a v skutočnosti vyzerá lepšie.

Aj o Prešove

Nebola však na pódiu sama, postupne privítala ďalších kolegov Oľgu Feldekovú, Milana Lasicu a Mariána Leška. Hudobným hosťom bola speváčka LeRa Salmanová. Okrem pravidelných tém, ktoré glosátori rozoberali sa spomínalo aj na Prešov. Zážitky s naším mestom prezentovali všetci hostia. „Prešov má divadelné publikum, ja som sem chodil hrávať často a prirástlo mi k srdcu,“ povedal textár, herec a zabávač Milan Lasica. Najbližšie k metropole Šariša má novinár a politický komentátor Marián Leško, pretože práve z Prešova pochádza.

Dlhé obdobie však už žije v hlavnom meste. „Už 34 rokov som v Bratislave, ale keď som sa tam prvýkrát stretol s ďalším koňarom Petrom Lipom, ja som mu vykal. No on mi povedal, že mi prešofčani sebe šicke tikame. Takže si tykám s polovicou Bratislavy,“ rozosmial vypredané Kino Scala.

Lasica o pomeroch

Priestor dostali aj diváci, ktorí sa svojimi otázkami pýtali na rôzne témy. Jedna z nich pobavila, pretože adresujúci vyzdvihol schopnosť Chucka Norrisa, ktorý, ako hovorí vtip, ako jediný autom prejde sídliskom Sekčov bez zastavenia.

Nielen rôzne politické témy si vyslúžili mnohonásobný potlesk, mimoriadny zmysel pre humor tradične potvrdil Milan Lasica, ktorý s úsmevom vysvetľoval, z akých pomerov pochádza. „My sme z chudobných pomerov, veď môj otec nemal ani žlčník,“ znela jedna z jeho hlášok, ktorými sa Prešovčania celý večer bavili. Elena Vacvalová pre zmenu vychválila publikum a vraj to nehovorí všade, len tam, kde so sedmičkou glosátori vystupujú. A ako to počas večera vyzeralo si nezabudnite pozrieť v našej fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Nechať si to ujsť bola škoda: Sedmičkári rozosmiali Prešov
14
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie