Iné športy Šport

Ďalší ročník Tatranského pohára: V Prešove uvidíme medzinárodnú súťaž v kulturistike

Celkovo 35. ročníkov sa uskutočnilo v Poprade. Od roku 2016 je medzinárodná pohárová súťaž Tatranský pohár presťahovaná do Prešova. A onedlho ju uvidíme opäť.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší ročník Tatranského pohára: V Prešove uvidíme medzinárodnú súťaž v kulturistike
Foto: Peter Handzuš / Zdroj: Dnes24.sk

Medzinárodná pohárová súťaž v kulturistike mužov, men´s physique, bodyfitnes, bikiny fitnes a fitnes žien Tatranský pohár pokračuje opäť v Prešove. A to 38. ročníkom. Jej svedkami môžete byť už v nedeľu 21.10. od 13:00 v Tatran handball aréne.

Tatranský pohár v kulturistike organizuje Power club Prešov v spolupráci s PKO Prešov a Galaxy 2 Poprad z poverenia SAKFST. V histórii slovenského športu a kulturistiky je Tatranský pohár jednou z najstarších pohárových súťaží v Európe, ktorá je publikovaná aj v kalendári medzinárodnej federácie IFBB. Súťažia na nej pretekári zo Slovenska, Českej republiky, Chorvátska, Ukrajiny, Francúzska, Poľska aj Kanady.

Súťaž sa počas svojho trvania dostala do povedomia súťažiacich nielen v športovej kulturistike, ale aj v ďalších kategóriach ako sú klasická kulturistika mužov, fitnes, bodyfitnes, bikiny, fitnes žien, a men´s physique zastrešovaných SAFKST, ktorá je členom svetovej federácie IFBB.

Aj tohtoročný 38. ročník Tatranského pohára v Prešove môže byť pre divákov regiónu dobrou príležitosťou vychutnať si nezabudnuteľnú atmosféru kulturistiky. Predaj vstupeniek bude na mieste v deň podujatia.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie